Jump to content
IGNORED

Banshee, Pennsylvania


Lrd

Recommended Posts

Za manje od 10 dana spucah sve tri sezone. Kako je ovo dobro! :D

 

I mene je kao i kopija podsjetilo na true blood ili sto rece steins justified na teskim drogama. Keri/Ana mi je fizicki odbojna... ali svi ostali su fenomenalno stripovski odradjeni. Ne mozes nikoga da mrzis... dobro ajde siromasni indijanci malo smaraju, ono u kazinu je bolje bilo. Brutalne scene su odlicne, scene borbi i seksa too.

 

Naci pandur :lol:

 

 

P.S. Sto nas je Lrd napustio?

Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    20

  • scab

    11

  • mustang

    11

  • Ajant23

    7

Top Posters In This Topic

naci pandur je meni ko shecher, jos kada se vidi ona patnja u njegovim ocima odmah mi dodje da ga tesim :)

 

da, ivana je i meni odbojna jos od prvog dana ali o tome vec pisah pa krenulo nesto na nacionalnoj osnovi. moj omiljeni lik se vratio, jedva cekam da se obrije i presvuce. opasan glumac! zao mi male bila je potpuni deo ove lude ekipe

Link to comment

Tako vam i treba, kada ste topic ovde otvorili tek kada se dogodio jedan od najužasnijih momenata u istoriji televizije. I još ste ga stavili u spoiler u prvom postu...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

i, ostala još jedna epizoda do kraja, ko će prvi da baci kamen?

 

meni generalno prilično loša sezona. ne bi mi previše smetalo ni to što policajac benši jedva da je jebo išta osim flešbekova, ni to što jedva da je ispesničio išta do smrti od silnih tužnih pogleda. priča oko proktora mi je ok, job uvek super, ne smetaju mi ni nacisti, hrvatica po običaju nervira, ali bate čitav onaj besmisleni story arc sa satanistima mi je potpuno uništio sezonu.

zapravo, najviše me plaši da će u poslednjoj epizodi da se desi neki lost, da će onaj na stolu otvoriti oči, satana došao, policajac benši se iskupio il tako neke true detective gluposti. 

Link to comment

 

zapravo, najviše me plaši da će u poslednjoj epizodi da se desi neki lost, da će onaj na stolu otvoriti oči, satana došao, policajac benši se iskupio il tako neke true detective gluposti. 

 

tacno sam to pomislio kad sam pogledao poslednju scenu.

valjda nece ukenjati na kraju

Link to comment

meni se kraj svideo :) ko sta radi samo sam jurila sa shazamom da pohvatam muziku

 

ali sherif je cirkus :D ... napravila i screen shot nazi pandura ...cisto da ga ne zaboravim...odlican bio

Edited by mustang
Link to comment

Uh dobro finale. Red krvi red sentimentalnosti, pa malo obrt, pa naiva, ali sve upakovano za desetku...

 

Sad bedak, nema veceg smora od gledanja finala drage serije. Kao da mi neko umro pu pu pu :cry:

 

 

meni generalno prilično loša sezona. ne bi mi previše smetalo ni to što policajac benši jedva da je jebo išta osim flešbekova, ni to što jedva da je ispesničio išta do smrti od silnih tužnih pogleda

Pesnicenje je passé. Headbutting to death s in the town.

Link to comment

I meni je slabija potonja sezona. Dosta razvodnjen Banshee sto veli scab.

 

Sve u svemu vrlo dobra serija. Da, dobra je scena kad ga lupa glavom... :D

Link to comment

dobro je, bar finale nije izdalo kad već sezona jeste.

kucanje glava ko jajima je bilo divno, tommy gun stand off odličan, ex-deputy car (smešna mi ona rambo scena), "butler didi it, seriously?" presmešno, a hrvatica po običaju potpuno neuverljiva.

još uvek mi žao što su smanjili budžet i vreme pa kvalitet nije bio na nivou prošle sezone, ali nisam nezadovoljan opraštajem o benšija. odoh da odgledam do kraja banshee origins pa da ga arhiviram sa krvavom suzom u očima...

Link to comment

Kao i za svojevremeno Štrumfove i Mućke, žao mi je što se i Banshee završio.

 

Barem je na kraju glavom ubio onog idiota što je ubijao ribe po seriji.

 

Sve u svemu, vedar kraj vedre serije...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...