Jump to content
IGNORED

OSKARI 2015


3opge

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    22

  • kobni zelaya

    14

  • Ajant23

    14

  • *edited by mod

    11

Ja nisam nešto ni oduševljen JK Simonsom u ovoj ulozi. Na stranu što mislim da je Nortonova uloga u Birdmanu mnogo jača, nego ni ne vidim da je Simons prikazao nešto bitno drugačije od onog što je radio u Ozu.

Link to comment

Ne pamtim kad mi je bilo ovoliko krivo što neki glumac nije dobio glupog Oskara kao sada za Keatona.

 

+1

 

Redmejn dobi oskara za prvu značajniju ulogu u karijeri.

A da ne pričamo koliko su smorili sa oskarima ili nominacijama za uloge hendikepiranih osoba...

Link to comment

Ja nisam nešto ni oduševljen JK Simonsom u ovoj ulozi. Na stranu što mislim da je Nortonova uloga u Birdmanu mnogo jača, nego ni ne vidim da je Simons prikazao nešto bitno drugačije od onog što je radio u Ozu.

pa sad..ja jesam oduševljen jk simonsom ali da, i norton je bio stvarno odličan u birdmanu, tako da je i norton dobio bio bih podjednako zadovoljan. dva odlična filma su pokupili dosta ovih zvučnijih oskara tako da sam stvarno zadovoljan. :) mada je ta dodela oskara već dobrano izgubila na svom značaju...

Link to comment

ugh. lady gaga.

 

nego, sad sam proracunao da sam od 2010 do juce odgledao citavih 13 od 44 filmova koji su nominirani za best picture. od zadnjih 5 pobednika - samo argo.

Link to comment

ako mislis da ne gledam nominirane filmove zbog protesta prema holivudu, onda se grdno varas. dokumentarac cu pogledati, ako me tema zanima ali mislim da nema sile na planeti koja ce me naterati da gledam neki ruski, poljski, turski ili madjarski film.   

Link to comment

obično je dobar izbor pogledati filmove iz konkurencije za najbolji strani i dokumentarac.... bilo je par promašaj kao onaj argentinski, ali obično bude ok.

 

Uh, ne znam, meni je to što se nominuje za najbolji strani totalna glupost. Evo šta na primer sve ove godine nije nominovano, pa možeš da uporediš sa onim što jeste

 

Dva dana jedna noć

Zimski san

Mamica

Crni ugalj tanak led

Golub sedi na grani...

 

2013 (pošto je Ida film iz 2013, ne znam kad stižu ti filmovi u SAD)

Kakav otac takav sin

Velika lepota

La vie d Adele

Pozitia copilului

 

 

ako mislis da ne gledam nominirane filmove zbog protesta prema holivudu, onda se grdno varas. dokumentarac cu pogledati, ako me tema zanima ali mislim da nema sile na planeti koja ce me naterati da gledam neki ruski, poljski, turski ili madjarski film.   

 

U pravu si, gledaj ponovo Argo. :fantom:

Link to comment

jbg, biram filmove koje gledam vrlo povrsno. dakle, sf, vecina blockbustera, treshine i neki film koji, po meni, obradjuje zanimljivu temu (kao sto je argo).

 

btw, meni je sinonim za madjarski film rita faltoyano. :P   

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...