Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik u muškoj konkurenciji ?

    • Novak
      30
    • Roger
      8
    • Andy
      0
    • Rafa
      2
    • Stan
      0
    • Neko drugi
      8
  2. 2. Pobednik u ženskoj konkurenciji ?

    • Serena
      13
    • Marija
      14
    • Simona
      2
    • Petra
      4
    • Ana
      8
    • Neka druga
      7


Recommended Posts

Murray se tako raspadne barem deset puta godišnje, nije mu džabe skor 2/8 u GS finalima. A britanskim novinarima ne treba nikakav šlagvort od njega, oni imaju standardan pristup i prateću analitiku za slučaj poraza od nižih rasa.

:lolol:

ja bih sve ovo još i razumela, ( očajni su ljudi, traže sitm olakšanje) da baš marej nije bio prekoputa

on, čiji je govor tela kao kod tužnog izraubovanog kljuseta na izdisaju, u svakom meču koji pođe kako ne valja po njega.

sa tom činjenicom, ovo je licemerstvo na n-tu

 

ed.

i da, pravda za endija,

nije on ekplicitno rekao da se novak folirao a i novinari su ga (isti ko i ovo naše đubre, svuda u svetu) spopali sa pitanjima o tome

njih većinu ne zanima tenis već bizarije okolo

npr, ko ima vredniji prsten, endijeva ili tomaševa verenica  :lolol:

Edited by dùda
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

 

 

oni imaju standardan pristup i prateću analitiku za slučaj poraza od nižih rasa.

 

 

komentator na ES je u jednom trenutku treceg seta stvarno i rekao nesto ovako: "Murray is a finer physical specimen" :0.6:  

Link to comment

i da, pravda za endija,

nije on ekplicitno rekao da se novak folirao a i novinari su ga (isti ko i ovo naše đubre, svuda u svetu) spopali sa pitanjima o tome

njih većinu ne zanima tenis već bizarije okolo

 

Mogao je on da odgovori na jedno, ali da iskulira sledeća kao što je neko lepo dao primer kako je to Nadal rešio posle meča sa Wawrinkom, zasekao u korenu. Pitanja novinara su groteskna, ono je sramota za novinarstvo. 

 

Valjda one bonbone što im je Đovak delio nisu bile nešto...

Link to comment

Od pocetka 2011. godine Novak je u kontinuitetu daleko najbolji teniser na svetu a svaka pobeda na GS je docekana sa cudjenjem kao da je u pitanju pocetnik. Ne treba obracati posebnu paznju na to vec strpljivo skupljati major titule i tako se poseravati po debilima na nacin na koji je to, recimo, uradio Ivan Lendl. Odusevio sam se kad sam procitao Bekerovu izjavu da se Novak pomirio sa time i da je fokusiran na svoju trku sa istorijom, a da ga ovi sto dovikuju iz prasine u kojoj ih ostavlja ne zanimaju previse. Jos samo jedan GS i eto ga u onom ekskluzivnom delu Panteona teniskih bogova gde nema mesta ni za igrace kakvi su Mekinro, Lendl, Agasi, Beker ili Edberg.

 

Do tog dela Panteona zvuci iz Jakobsfelda ne dobacuju.

Link to comment

Je@iga, mi bi ga mrzeli k'o Nemca™.

 

A ko bi ga mrzeo? Da je Novak Nemac, Amerikanac, Francuz ili Britanac ne bi bilo srpskog sampiona i gotovo niko ne bi ni pratio tenis u Srbiji, kao sto ga pre Novaka gotovo niko nije ni pratio. Ne bi bilo specijalnih emisija na RTS-u, ne bi bilo topika o cetnicima s reketom, dokoni bi na nekim drugim temama pokusavali da budu cool ili nacionalni trudbenici.

 

Kad covek ovako pogleda skoro da deluje primamljivo. :lolol:

Link to comment

pratili su se gs-ovi, posebno rg i w, devedesetih je to prenosio sos na studiju b ako se dobro sećam, gotovo celodnevni prenosi su bili lepa distrakcija u odnosu na sumorne vesti dnevnika i dnevnikovog dodatka

- ali bilo je i tada afera koje su zatalasale javnost kao npr kada se kosati agasi pobunio protiv obavezne bele opreme na w ili kada je ivanišević nakon pobede u 1/2 finalu w izjavio kako neće odigrati valcer sa monikom ukoliko oboje osvoje pehar te godine....

Link to comment

Imo je tenis i 80ih svojih 5 minuta, onda kada je Boba Živojinović igrao, i tada se prenosilo, doduše uglavnom mečeve koje je on igrao, a onda i polufinala i finala. Akcenat je bio na Rolan Garosu i Vimbldonu.  i Dejvis kup reprezentacija SFRJ bila je tada jako medijski ispraćena. Živojinović, Prpić, Orešar i tinejdžer Ivanišević.

 

Igralo se uglavnom u hali Pionir, što je pružilo najvećem smaraču među tv komentatorima Zvonku Mihajlovskom, da tu halu proglasi "hramom tenisa"

Edited by Arkadija
Link to comment

morezmo vadi fleke

 

ja sam krajem 80-tih  pratila tenis koliko se moglo, ne sećam se više ko je prenosio, ja sam živela ubosni tada, gledala sam svaki gs, navijala za lendla 

bio mi je zanimljiv i mekinro za gledanje, sampras mi nikako nije bio simpatičan, 

u to vreme je počeo i agasi da se probija, bio je jako živopisna pojava u tenisu u to vreme, obožavala sam ga načisto  :D

ženski tenis mi nije bio preterano zanimljiv za gledanje, a monika se pojavila malo kasnije, počeo rat, selidbe, nije mi bilo do tenisa tada

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...