Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

ajmo 4 tb, peti set 17:15 za bilo koga :D

 

Ako mislis da ce time olaksati posao Novaku, i nece. Finale je za 3 dana, dovoljno da se oporave i od meca od 10sati.

Link to comment

Ako mislis da ce time olaksati posao Novaku, i nece. Finale je za 3 dana, dovoljno da se oporave i od meca od 10sati.

tačno, samo bi pobednik ušao u finale napaljeniji nego ikad posle epske pobede

Link to comment

Glase, ti si na Aliju kupio i vremeplov?

 

Očigledno 3, 4 sata sna deluje tako na mene, sorry :) Kada sam se probudio, pogledao i valjda sam od gemova istripovao da su setovi.  :blink:

 

Umesto da na krilima dobijenog TB Berdih zadrži ritam, na pragu je nule tj i završen drugi 6-0. Navijam za Berdiha pošto je malo lakši meč ap za Novaka, x puta je Berdih izjavljivao kako mu je Novak noćna mora i tome slično pa verujem da bi njega mnogo lakše slomio (ili bi se ovaj sam samoubio). 

Link to comment

Očigledno 3, 4 sata sna deluje tako na mene, sorry :) Kada sam se probudio, pogledao i valjda sam od gemova istripovao da su setovi.  :blink:

 

Umesto da na krilima dobijenog TB Berdih zadrži ritam, na pragu je nule tj i završen drugi 6-0. Navijam za Berdiha pošto je malo lakši meč ap za Novaka, x puta je Berdih izjavljivao kako mu je Novak noćna mora i tome slično pa verujem da bi njega mnogo lakše slomio (ili bi se ovaj sam samoubio). 

 

+1

 

Mada kako sada stoje stvari Berdih je zadovoljan sa osvojenim setom u polufinalu  :isuse:

Link to comment

Uh, ova dvojica su rešili da nas ubiju dosadom.

 

Endijevi mecevi su u udzbeniku "Boring tennis and how to play it"  ali i u nekoliko udzbenika stomatologije ilustracija za svaku lekciju.

Link to comment

Kako su pokradeni sinoc Dodig i Melo, a sa njima i ja jer sam cekao samo to za dobitak. Na 5:5 u trecem i brejk loptu za njih, Dodig (valjda) udario forhend sa osnovne linije, jedan od ove dvojice na mrezi pokusao da odigra volej, malo zakacio lopticu, onda drugi odigrao i poentirao za djus. Ovi se bunili kod sudije ali nista, djus umesto da serviraju za mec. Posle u tajbrejku vodili 3:0 i 5:1 valjda, a onda na 5:4 Melo napravio duplu i rutinski pukli 5:7. Jebem ti sudija majku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...