Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa dobro, ljudi zive za tenis, a nemaju cesto priliku da gledaju svog igraca u ovom delu turnira. Ne kazem da ne preteruj, vec da dobrim delom razumem to ushicenje.

 

 

Neiskoristi Novak 2 brejk lopte.

 

edit: ali iskoristioi trecu. A taman je krenuo sa onim njegovim odmahivanjem glave :)

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Bled Novak danas.

 

Vise deluje kao da igra sa 50% snage i 20% volje, jer zna da mu je to dovoljno. Kad ovaj pripreti, Novak podigne igru i sacuva gem kao sad ili kad je kraj seta blizu napravi brejk. A Miler se ne pita nista iako igra korektno koliko moze.

Link to comment

Vise deluje kao da igra sa 50% snage i 20% volje, jer zna da mu je to dovoljno. Kad ovaj pripreti, Novak podigne igru i sacuva gem kao sad ili kad je kraj seta blizu napravi brejk. 

 

Ako je to istina, svakako Novaku ne ide u prilog, zato što će jednom da se zajebe i neće moći da spasi gem, ovaj i ovako dobro servira i ne može da računa na ne znam koji broj brejkova. 

 

I meni deluje kao da tanka i to me užasno nervira. 

Link to comment

Vrlo srecno se izvukao Djokovic na 2:3 u trecem setu.

 

Upravo to. Jedan gem znači velikom verovatnoćom i set.

 

Pre bih rekao da je Novak upao u njegovu poznatu fazu. Nije agresivan koliko može, igra pomalo bojažljivo i stegnuto. Deprimira ga dobar server (kao i uvek). 

Link to comment

Vise deluje kao da igra sa 50% snage i 20% volje, jer zna da mu je to dovoljno. Kad ovaj pripreti, Novak podigne igru i sacuva gem kao sad ili kad je kraj seta blizu napravi brejk. A Miler se ne pita nista iako igra korektno koliko moze.

 

+1

 

Sto bi se zamarao bez veze,ali ga i pretera ponekad.Mozda mu je bolje da izgubi sada nego protiv Raonica.Ako je Mats to prognozirao,sigurno ce tako i biti.Nije mi jasan taj Matsov "anti Novak" stav.Shvatam da mu nije na listi omiljenih igraca,ali ga pretera.

Jel neko gledao Vavrinku?Vidim dva seta je dobio u TB.

Link to comment

novaku je ovakva igra dovoljna za ovu fazu, nada i ovde može da izgubi set sa takvom igrom

verovatno i protiv raonića ne mora baš mnogo bolje

 

ali za dalje neće ići ovako

jučerašnji nišikori bi ga odučio od tenisa ako bi ostao na ovom nivou

 

ed.

ponekad igra ko baba, prosto ne sme da zapne

to će ovi bolji umeti da kazne

 

evo ga sada, potpuno van fokusa

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...