Jump to content
IGNORED

Najbolji od najboljih


namenski

Recommended Posts

1 hour ago, namenski said:

Wartburg je vise od auta, to je stanje svesti

 

Imao. Cvaju, naravno. Iako me prevez'o gde treba, osim jednom, i to mojom krivicom, prevukao trista čuda, palio "na prvi ključ" po najvećem minusu posle 5 dana... baš i ne bih ponovio iskustvo. Dobro, možda da nije bio tako truo.

Link to comment
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • namenski

    129

  • Lancia

    19

  • Pontijak

    17

  • Radoye

    15

36 minutes ago, zorglub said:

Imao. Cvaju, naravno. Iako me prevez'o gde treba, osim jednom, i to mojom krivicom, prevukao trista čuda, palio "na prvi ključ" po najvećem minusu posle 5 dana... baš i ne bih ponovio iskustvo. Dobro, možda da nije bio tako truo.

:)

Imao ga dvorisni komsija parketar, a cimer je znao da u originalu izvede zvuk njegovog dolaska u Wartburgu-ui dok se uparkirava: ono, otprilike, prge, prge, prge i ono jos karakteristicnije zvrrrrrrk kod obaveznog povlacenja rucne. :D 

Inace, tesko da i danas postoji nemacki auto sa jacim pedigreom, ali jebiga - Zapad bio jaci u marketingu...

Link to comment

Na ćaletovom karavanu naučio kako izgleda kad se ide nizbrdo bez kočenja motorom i lošim kočnicama, sa skoro pola tone šljiva, ćaletom i burazom mu. I kad pukne zadnja guma. Ne znam kako smo ostali živi.

Link to comment
On 5.2.2022. at 23:07, desboj said:

kako izgleda kad se ide nizbrdo bez kočenja motorom

 

Samo se isključi, tj. otkači freilauf. Msm, naknadno se pravim pametan, ali imao sam i ja jednom takvo iskustvo niz begaljičko brdo - govno mi se smrzlo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...