Jump to content
IGNORED

Najbolje u 2014.


Calavera

Recommended Posts

 

To je to, tu smo svi:

 

 

 

Ovaj vrh je, na kraju krajeva, sasvim odličan. PPP lista je bolja i kvalitetnija od bilo koje mainstream liste. Ali nema više Symeta da linkuje random ljude sa interneta da kažu kako mi™ nemamo pojma.

 

Mada, nije TD tačno duplo bolji od bilo čega drugog, više onago za glavu i ramena. :)

Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    11

  • Weenie Pooh

    10

  • Lrd

    6

  • malkin

    4

PPP lista je bolja i kvalitetnija od bilo koje mainstream liste. 

 

 

 

True Detective 128

Justified 64

Fargo 57

The Americans 43

Orange is the New Black 35

 

Penny Dreadful 30

 

 Na četvrtom, petom i šestom mestu su smeća neopevana. Mada, ko zna za šta je lista bolja...

Link to comment

+1

forum se konačno samourušio, podigao na 1 pijedestal seriju upamćenu po besmislenom iskazu "time is a flat circle" i najvećoj izdaji gledalaštva u finišu još od Galaktike. patim™.

Link to comment

+1

forum se konačno samourušio, podigao na 1 pijedestal seriju upamćenu po besmislenom iskazu "time is a flat circle" i najvećoj izdaji gledalaštva u finišu još od Galaktike. patim™.

Zašto je galaktika bila izdaja gledalaštva? U stvari koja, ona stara ili ova nova?

Link to comment

malkine, pa gdje ti je oliv kitridz? :D

 

realno, u prosloj godini najrula med men. odlicna sezona!

 

peni dredful i narandzasto je n.c. su bezvezarije.

 

truli detektiv je dovoljno odlican u prvoj polovini da ga upamtim vise no ovu ostalu nedonoscad.

Link to comment

odakle vama vremena za sve te serije nikako mi nije jasno

 

+ 1 za tru detektiv.... pored Kosmosa, jedina serija u prosloj godini koja mi je drzala paznju/koju sam od pocetka do kraja ispratila

Link to comment

realno, u prosloj godini najrula med men. odlicna sezona!

 

Istina, ali ko ih jebe kad prave onolike pauze. Potpuno sam zaboravio da ih glasujem, zato su i ostali bez ppprestižne nagrade.

Link to comment

You're no true knight nerd <_<

 

Ja odgledao prve dve-tri epizode Kosmosa i dosta mi je NDT-ovog patroniziranja za ceo život. Mislim da je jumping the shark trenutak bio kad je Đordano Bruno progovorila sa italiano akcentoma, si? Još malo posle toga i batalio sam.

Link to comment

 Na četvrtom, petom i šestom mestu su smeća neopevana. Mada, ko zna za šta je lista bolja...

 

Nemaš pojma. 

 

Sad ću baš da vidim kako si ti glasao...

Link to comment

e, ja nisam ni glasala! sad je kasno, jel da? prokleti vanforum, previse mi vremena oduzima.

 

oliva je svakako pri vrhu ovogodisnje produkcije, uz sve mane, a glumacki je prva, bez premca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...