Jump to content
IGNORED

FIAT u Srbiji. Život i priključenija


yolo

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Topola

    17

  • Tresko

    8

  • maximus

    7

  • Lord Protector

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Problem sa FASom je da opet sklapa automobil koji je na dnu lista u Americi po pouzdanosti kako mozete videti videu na linku dole, tamo ne prolazi lep enterijer koji se sklapa u Kragujevcu vec puca na motorima i menjacima koji stizu iz Italije.

 

 

https://autos.yahoo.com/news/10-worst-cars-of-all-time-214644662.html Fijat je tu kao najnepouzdaniji proizvodjac automobila. Jos jedan uspeh AV i Dinkica.

Zašto je sada AV i za ovo odgovoran?
Link to comment

Nema on veze sa FASom osim ukoliko se ne smatra odgovornim po komandnoj liniji, mislim, Dinkić beše njegov konsiljere i dalje...?

 

Ukoliko se ispostavi da FAS postane prošlost, tj . da u jednom (skorašnjem) trenutku zaista ode iz Srbije, istorija može samo dva čoveka da smatra odgovornim : narečenog Konsiljerea i Borisa Tadića.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

FIAT promenio ime u Srbiji, zove se nešto tipa FCB ili FSB ili tako nešto... zna li ko zašto? Na vestima (N1)  spomenuše da je to uoči predstavljanja novog modela 500x na predstojećem salonu automobila.

Link to comment

FIAT promenio ime u Srbiji, zove se nešto tipa FCB ili FSB ili tako nešto... zna li ko zašto? Na vestima (N1)  spomenuše da je to uoči predstavljanja novog modela 500x na predstojećem salonu automobila.

 

Od kad su došli u Kragujevac, zovu se FAS (Fiat Automobili Srbija) ako na to misliš.

 

Ako je nešto novo, ne znam, mogu da pitam kolegu, žena mu radi u IT-u, oni bi sigurno morali da znaju.

 

edit: Sad sam ga pitao preko gmail četa, kaže "Valjda", znači jeste nešto novo.

Edited by JozoMujica
Link to comment

FIAT promenio ime u Srbiji, zove se nešto tipa FCB ili FSB ili tako nešto... zna li ko zašto? Na vestima (N1)  spomenuše da je to uoči predstavljanja novog modela 500x na predstojećem salonu automobila.

Aha, B92 je prenela Betinu "vest" 

 

SRBIJA | ČETVRTAK 19.03.2015. | 17:27

Srpski "Fijat" menja imeIZVOR: BETA

Kragujevac -- Kompanija Fijat automobili Srbija (FAS) zvanično je najavila novo ime kompanije, koja će se od sada zvati FCA Srbija Kragujevac d.o.o.

 

...pa pomislih - nikad se tako nije ni zvao. Inače je APR doneo rešenje o promeni imena pre nedelju dana.

Link to comment

Ma mene zanima zašto to rade, ima li neki poseban razlog - tipa nova tura, nova avantura (paket subvencija ili nečeg trećeg)? Imaju li čvaraka? Od čega kiselu kupe?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...