Jump to content
IGNORED

UKRADEN AUTOMOBIL


banatjanin

Recommended Posts

Zvao parking servis, odnosno proverio preko njihovog sajta, nije tamo, a i ovo je bilo najregularnije parking mesto. Sad se vozim drugarovim autom po kraju, za svaki slučaj. Bio je skoro bez goriva, možda mu je stao negde. Jebote, porodični auto, ne naročito atraktivan, još i udaren. Naravno, kontao sam, koji će mi kasko za taj auto....

Probaj da zoveš parking servis, ne da kontrolišeš preko njihovog sajta. I budi uporan. Vrlo često se ispostavi da je auto kod njih, iako pretraga na sajtu kaže da nije, čak i kad zoveš znaju iz prve da ti kažu da nisu oni odneli.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kod nas na parkingu ukrali kola isto, pre dva dana... Predsednik skupštine stanara, pozvao je na zaključavanja parkinga ubuduće. Kamere imamo, ali samo za ulaz i liftove, nemamo kameru na parkingu, niti opremu za stalno snimanje.

 

Zgrada se izgleda mora opremati kao da je banka, a ne stambena zgrada.

 

Sećam se u stara dobra vremena, kad je bio živ pokojni Žika Pandur, predsednik skupštine stanara. On je posle jedne serije krađi automobila sedeo 24-7 na terasi i drao se pa čak i pucao iz pištolja na bilo kojeg nepoznatog mlađeg čoveka koji bi se motao oko kola. To su bila vremena kaubojštine, obijanja stanova i krađe kola. Stariji klinci su pljačkali mlađe, otimali im vokmene i patike.

 

Izgleda da je vreme ciklično...

Link to comment

Sad se vozim drugarovim autom po kraju, za svaki slučaj. Bio je skoro bez goriva, možda mu je stao negde. 

Mi smo 2 puta tako nasli auto ukraden mom caletu (u tom istom kraju). Mislim, nije isti auto, prvi je bio stari Ford, nasli smo ga u drugom kraju bloka. Drugi je bio Opel, par godina kasnije, taj je jedan komsija video slucajno kod FDU.

 

Saosecam:(

Link to comment

Nazalost mnogo je vremena proslo do sad. Taj auto je najverovatnije rastavljen odavno tako da sumnjam da ima sanse da se nadje kako krstari Beogradom, ili nekim drugim gradom... :(

 

Ali nemoj odustajati, nemas sta izgubiti. Busi kako znas i umes, probaj da nadjes neku malo jacu vezu medju ljudima koji se "bave kolima", treba uci u trag specijalizovanima za francuska vozila. Jbg u tim krugovima se to sve zna. A znaju to i zvanicna lica. Trebace ti mnogo srece, ludacke...

 

Bacio bih uvo i po Sapcu i okolini ako znas nekoga...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...