Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

neka se pojaca obezbedjenje.

 

 

To što smo mi debilčine koje ne znaju da obezbede utakmicu visokog rizika, ne znači da se ne zna koja je strana poslala drona.

 

Pored toga, imaš milion izjava zvaničnika Albanaca u kojima se niko ljudski nije distancirao od svega. Na momemte sam imao utisak da oni misle da je toliko cool to što su uradili da prosto gore da priznaju da su iza toga i time se pohvale pred svetom.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

To što smo mi debilčine koje ne znaju da obezbede utakmicu visokog rizika, ne znači da se ne zna koja je strana poslala drona.

 

Pored toga, imaš milion izjava zvaničnika Albanaca u kojima se niko ljudski nije distancirao od svega. Na momemte sam imao utisak da oni misle da je toliko cool to što su uradili da prosto gore da priznaju da su iza toga i time se pohvale pred svetom.

 

ne zna se. osnovano se sumnja, ali se ne zna, koliko god puta ti tvrdio suprotno.

Link to comment

Disciplinska komisija UEFA nije sudsko veće i ne zahteva sudski validne dokaze kada donosi disciplinske odluke. Jednostavno odluče ono što misle da treba i to je to. 

 

tako je. dodajmo onda i to da UEFA nije ta koja treba da radi posao policije i brine da se dronovi ne ponavljaju na fudbalskim mecevima.

 

da su kaznili ovo, bili bi pod pritiskom da uvek kaznjavaju bez dokaza stranu koja navodno provocira, bez obzira ko je poslao provokaciju i time dodatno motivisali nove incidente. nacisti koji bi slali takve provokacije se ionako sigurno nece potresti sto se "njihov" tim kaznjava.  ovako su odlucili to da ignorisu i prepustili bezbednost onima koji za to primaju platu. 

Edited by Zhota
Link to comment

ne zna se. osnovano se sumnja, ali se ne zna, koliko god puta ti tvrdio suprotno.

 

Pročitaj šta je beowl napisao, to je poenta. 

 

Isto tako se ne zna što su Bogdanov i ostala marva divljali po Đenovi, pa to nije bio problem uefi da nas sjebu. 

 

Edit: voleo bih da mi neko objasni kako je mogao da se spreči upad drona na stadion? PVO oko stadiona? Snajperi? Rakete za vremenske nepogode? Ja stvarno mislim da bi to prošlo apsolutno bilo gde u svetu.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Treba da budemo zadovoljni sa nasom kaznom. Mogla je biti i dosta visa.

 

 

Albanci tek treba da pevaju. A oni retardi se zale.

 

 

Voleo bih da se i mi zalimo, pa da nam svima dupliraju kaznu. Kad smo na sav primitivizam jos i skroz nerealni..

Link to comment

Imaš one kakoszove ometače, kao neke velike antene... osim što im je domet celih 50 metara, a sjebavaju i signal mobilnih telefona.

 

Znaci, srbija je kaznjena -3boda zbog organizacije utakmice za koju su postojali uslovi da se nastavi jer su zbog odbijanja albanci izgubili 3-0. Sjajno.

 

+3

 

-3

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Isto tako se ne zna što su Bogdanov i ostala marva divljali po Đenovi, pa to nije bio problem uefi da nas sjebu. 

 

daj bre. :lolol:  kako su ti ove situacije uporedive? zna se itekako ko je divljao. ovde se ne zna ko je provocirao, neki terorista ili navijac, albanac ili srbin, premijerov brat ili pop miloje, clan saveza albanije ili delegat uefe. osnovano se sumnja, ali to nije isto. a zasto se ne zna, e pa pitaj ministra slinu.

 

a na te teze kako je ceo svet nepravedan prema nama obicno ne odgovaram, pa ni sada necu praviti izuzetak.

Link to comment

tako se to radi. siptari i skije u planine pa tamo kupus nabijajte sa dronovima i ivanima. odluka u duhu zapada. da ti pocjepa rcma a da ti trazis jos i jace. danska i portugal prosli, a ostali nek se bave modelarstvom i setanjem

Link to comment

Imaš one kakoszove ometače, kao neke velike antene... osim što im je domet celih 50 metara, a sjebavaju i signal mobilnih telefona.

 

 

+3

 

-3

 

 

Moze putanja drona da se unapred isprogramira, ne mora da se daljinski navodi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...