Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vidi se da je neko ovo dobro promislio u Uefi. Dobrano sjebes incidente balkance, poguras Ronalda i fine Dance pa nek se onda Sipci i Skije kolju sa Jermenijom za treće mesto. sreća da smo u grupi sa manje uticajnim reprezentacijama, da su tu Španci, Italijani ili ne daj Bože Englezi već bi leteli do kraja kvalifikacija. ovako imaš ozbiljan hendikep (ne mislim na publiku nego na 0 bodova protiv Albanije kod kuće) ali igraš do kraja pa ne moraju da izmišljaju nova pravila za ostatak grupe.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa -3 boda je u direktnoj koliziji sa 3:0. skinuli su nam bodove zbog upada publike u teren i napada na igrace albanije a njih su kaznili sto posle toga nisu hteli da nastave utakmicu. brate, smehotres. neko bi pao na prvoj godini prava za ovakve stvari.

Link to comment

Well, sa sportske strane, dobijemo sve do kraja i mirna Bačka

 

p.s. Imamo i lepu gol razliku :)

Edited by Mostly harmless
Link to comment

Well, sa sportske strane, dobijemo sve do kraja i mirna Bačka

 

p.s. Imamo i lepu gol razliku :)

 

Ne bi stavio pare na to sve da ima jedna tekma do kraja... Protiv bilo koga.

Link to comment

Gušt je videti sad ta lica koja su pobednički slavila po Tirani i Prištini vidjena 3 boda. Ovo kažem iz čisto sportskih razloga jer je očigledno bilo da su ljudi dosli u Beograd po pobedu za zelenim stolom i bili ubedjeni da su je odradili. Kao i njihovi navijači/štagod. Fuj!

 

 

Hocemo sa ovom "pobedom" skociti na UEFA-inoj rang listi sad? :lol: 

Link to comment

smesni ste. nema dokaza za to ko je poslao drona. mozda ga je poslao i vucic. mozda sam i ja. da su gospoda srpski policajci radili svoj posao, mozda bi taj dokaz i pronasli ali avaj.

 

kad bi kaznili albance za ovo, svaka susa bi mogla da posalje drona i optuzi protivnicku stranu i uzme tri boda.

Link to comment

Lepo su nam ga šuknuli, da se igrala ponovljena utakmica neko bi uzeo bodove i ostao u igri za plasman, ovako su i jedni i drugi poraženi.

 

 

Oduzimanje bodova nije baš česta praksa disiplinske komisije UEFA. Oni uglavnom kažnjavaju novčano, igranjem bez publike ili izbacivanjem iz takmičenja.

 

Ne sećam se da su ikada ovako reagovali, bodovi se uglavnom uzimaju za finansijske malverzacije i to po pravilu za sledeću sezonu. Izmišljaju ono što im najviše odgovara.

Link to comment

Zvanicno-formalno imamo istorijsku pobedu protiv Albanije , hoce biti nekog slavlja ? Kako je Dancima dobro kad god se nadju sa nama cobanima u kvalifikacijam  ^_^  

Edited by Geo
Link to comment

smesni ste. nema dokaza za to ko je poslao drona. mozda ga je poslao i vucic. mozda sam i ja. da su gospoda srpski policajci radili svoj posao, mozda bi taj dokaz i pronasli ali avaj.

 

kad bi kaznili albance za ovo, svaka susa bi mogla da posalje drona i optuzi protivnicku stranu i uzme tri boda.

 

da, ali kad ne bi kaznili albance za to onda svaka susa gostujuce ekipe bi mogla da posalje drona i izazove incident nadajuci se upadu navijaca na teren. Ista logika.

Link to comment

ali kako su nam iskusno ostavili da meč za prolaz, protiv portugalije, igramo sa publikom :D otprilike smo za težak incident kažnjeni sa tri boda i dva meča bez prisustva publike. tačno se vidi da je neko mozgao da svako ima nešto pozitivno da se uhvati za to.

Link to comment

da, ali kad ne bi kaznili albance za to onda svaka susa gostujuce ekipe bi mogla da posalje drona i izazove incident nadajuci se upadu navijaca na teren. Ista logika.

 

neka se pojaca obezbedjenje.

 

niko nije rekao da je zivot lak.

Link to comment

smesni ste. nema dokaza za to ko je poslao drona. mozda ga je poslao i vucic. mozda sam i ja. da su gospoda srpski policajci radili svoj posao, mozda bi taj dokaz i pronasli ali avaj.

 

Disciplinska komisija UEFA nije sudsko veće i ne zahteva sudski validne dokaze kada donosi disciplinske odluke. Jednostavno odluče ono što misle da treba i to je to. 

Link to comment

pa -3 boda je u direktnoj koliziji sa 3:0. skinuli su nam bodove zbog upada publike u teren i napada na igrace albanije a njih su kaznili sto posle toga nisu hteli da nastave utakmicu. brate, smehotres. neko bi pao na prvoj godini

 

U principu, baš tako. Prave se da drona nije ni bilo, nego ovima eto upali navijači, a posle se stvar kao smirila ali ovi drugi nisu hteli da nastave iz inata.

 

Genijalan način da se reši situacija bez presedana - ignorisanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...