Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Moja pretpostavka je da sudije nisu izašle, jerbo bi prethodno trebalo prazniti stadion. Ispunjenje takvog preduslova donelo bi novi haos.

Два независна извора потврђују да су званичници хтели да наставе утакмицу али да су Албанци одбили. Али опет ни то није довољно јер ја имам претопставку.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, Vučić, Dačić i PPP znaju da je NSA organizirao napad drona. Nema sumnje da će u dogledno vrijeme upoznati javnost s dokazima. 

Pretpostavljam da Vučić i Dačić raspolažu informacijama odgovarajućih službi. Čime li raspolažete ti, beowl i ostali ovdašnji šerloci osim generalnog znanja o prirodi albanstva. 

 

objavu o objavljivanju objave objavljivanja termina za objavu pozadine ovog cina uperenog iskljucivo protiv njega i reformi, dace cim se vrati iz _________ i nakon konsultacija sa prijateljima seikom i dragim svetislavom.

Link to comment

Čime li raspolažete ti, beowl i ostali ovdašnji šerloci osim generalnog znanja o prirodi albanstva.

Što ne umeš da se opustiš i uživaš u trijumfu, ni po jada, ali ovom rečenicom si hrabro zagazio u podmetanje nečega što ovaj forum tretira kao veoma ozbiljan prestup koji se ozbiljno sankcioniše pa bih te molio da tačno citiraš moj ili harperov post koji se na bilo koji način bavi prirodom albanstva.

Link to comment

Два независна извора потврђују да су званичници хтели да наставе утакмицу али да су Албанци одбили. Али опет ни то није довољно јер ја имам претопставку.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Vasiću, meni nikako ne ide komunikacija sa tobom. Ne sumnjam uopšte da su Albanci odbili, samo tragam za razlozima što procedura nije ispoštovana i verujem da je dobro što nije.

 

Ako pak misliš da je utakmicu trebalo nastaviti pred publikom, onda ne znam šta da ti kažem.

Link to comment

Njegov odgovor je neutralan. Vrlo lako može da označava da meč nije mogao biti nastavljen pod tim okolnostima, baš zato što su igrači Albanije odbili da izađu na teren. Još nigde nisam video izjavu koja decidirano kaže da im nije ništa nuđeno. Opet, ne sećam se da sam video bilo koga od UEFA zvaničnika na terenu, a mislim po propisima da je neophodno da izađu na teren.

 

U pravu si u početku da se može shvatiti i na taj način, ali ovo što i sam kažeš na kraju je poanta.

Nema tu - mi smo odlučili da se može nastaviti, ali kad oni neće onda smo i mi ostali u svlačionici.

To je procedura koja je takva i nikakva drugačija. Izašli bi suci, reprezentacija Srbije, 11 na terenu, ostali na klupu, čekalo bi se 15 minuta i odsvirao kraj.

Link to comment

Da su hteli da organizuju prekid to bi moglo da se uradi na daleko laksi nacin. Na primer, njihov igrac grublje pokosi nekog naseg, pa publici na zvizduke odgovori srednjim prstom i dalje sve ide samo - koskanje, uletanje na teren, itd... bez politike, dronova i svega drugog. UEFA bi tad mogla samo da kazni onog krljaca i to je sve.

 

Nije bila namera samo da se izazove prekid, već i da se pritom isprovocira i ponizi protivnik. I to je bila sasvim dozirana provokacija - nije se radilo ni o albanskoj zastavi ili zastavi Kosova, što bi se makar i nategnuto moglo protumačiti kao nekakav neutralan čin, a s druge strane se recimo nije veličao OVK jer bi to ipak bilo i suviše kontroverzno. U svakom slučaju, cilj je bio da se izazovu nemiri koji bi doveli do prekida utakmice. I mislim da je sasvim jasno da su namere bile takve, bez obzira da li je počinalac bio lone gunman ili se radilo o nekakvoj široj zaveri.

Link to comment

opusti se beowle, to je njegov modus operandi. sledece je da reportuje hajku na sebe na nacionalnoj osnovi, on ili ficfiric ili neko slicnog mentalnog sklopa.

Ruzno je ovo sto radis, Lujo je otisao i nije u mogucnosti da ti odgovori.

Link to comment

Što ne umeš da se opustiš i uživaš u trijumfu, ni po jada, ali ovom rečenicom si hrabro zagazio u podmetanje nečega što ovaj forum tretira kao veoma ozbiljan prestup koji se ozbiljno sankcioniše pa bih te molio da tačno citiraš moj ili harperov post koji se na bilo koji način bavi prirodom albanstva.

Kakvom trijumfu, lupaš kao idiot već drugi dan bez prestanka. Odaješ se prizemnim spekulacijama i općenito praviš budalu od sebe bez imalo zazora. 

Link to comment

opusti se beowle, to je njegov modus operandi. sledece je da reportuje hajku na sebe na nacionalnoj osnovi, on ili ficfiric ili neko slicnog mentalnog sklopa.

Opušten sam maksimalno i lagano ispijam kaficu dok čekam traženi citat.

Link to comment

Što ne umeš da se opustiš i uživaš u trijumfu, ni po jada, ali ovom rečenicom si hrabro zagazio u podmetanje nečega što ovaj forum tretira kao veoma ozbiljan prestup koji se ozbiljno sankcioniše pa bih te molio da tačno citiraš moj ili harperov post koji se na bilo koji način bavi prirodom albanstva.

 

Bi on, ali je zauvek napustio kloaku™ :(

Link to comment

Kakvom trijumfu, lupaš kao idiot već drugi dan bez prestanka. Odaješ se prizemnim spekulacijama i općenito praviš budalu od sebe bez imalo zazora.

Hoćeš li da citiraš gde sam se bavio prirodom albanstva ili nećeš?

Link to comment

pa bih te molio da tačno citiraš moj ili harperov post koji se na bilo koji način bavi prirodom albanstva.

Evo, ovaj dole debilko je na osnovu licnog iskustva sa "malji dec" zakljucio da su to napravili isti oni koju dizali nekakve pruge u vazduh, a pri tom su i navikli da lazu.

 

Da, shoku Commandante, hoce to da se u privatnoj reziji na Dragodanu kupi dron, preveze do Beograda, parkira na obliznju crkvu, izvede generalna proba i iz blizine stadiona oko kojeg je bilo pola srpske policije navede, sa sve zastavom izvezenom isto na Dragodanu samo preko puta kod Rize Jorgandzije, uparkira na prepun stadion u centru Beograda. To su ti isti "malji deca" koji su svojevremeno dizali po 30 metara pruge kod Vucitrna a sad su se malo modernizovali u skladu sa razvojem tehnologije.

 

Probaj sa ovim ili ovom Agni, koja god da je budaletina u pitanju, da istreses Teoriju o Maljim Decama. Ja sam se toga vec naslusao za tri zivota i odavno se ne primam na te price.

 

 

Daj, zivota ti, pusti me tih prica. Tih "losa hrana u menzi" govana sam se nagutao jos pre vise od 30 godina.

Edited by Agni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...