Winter is coming - energetska kriza 2014/15
Kako se grejete? 60 members have voted
-
1. Kako?
-
Električna energija18%13
-
Daljinsko grejanje (toplana)42%29
-
Etažno grejanje4%3
-
Budžim nešto svake godine, kvarcne peći, uljani radijatori...1%1
-
Mazut/lož ulje1%1
-
Drva13%9
-
Ugalj2%2
-
Gas11%8
-
Nešto drugo1%1
-
Nije mi potrebno grejanje, ja sam Lancia2%2
-
Please sign in or register to vote in this poll.
Create an account or sign in to comment