Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

43 minutes ago, Midgeta said:

Pa zena je zaradila pare, udala se, radja decu, uziva u Španiji ja mislim, ne bakce se sa tenisom, turnirima, medijima itd. nego uziva u zivotu maximalno

 

Msm da je na to Mil@n mislio

 

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:), ali njen život mi deluje jedno milion puta jedostavniji od Đovakovog, imam osećaj da će da živi 170 godina. A opet, ima GS, bila no. 1 na svetu, nekoliko osvojenih turnira... Prelepa je, Švajni deluje cool lik, dvoje dece, para ko blata, jedino joj fali jedno 5kg.. :cool:

 

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

dvoje dece

Troje :) 

Anin zivot pre Svajnija je bio kao na  barci bez kormilara koja je besciljno plutala na otvorenom i koju su talasi nosili cas u jednom cas u drugom pravcu. 

Jednog dana je spazio mocni baja i odlucio da sedne za kormilo i barku sa "ukletom" lepoticom doveze u svoju mirnu luku. 

Od tada pocinje njena idila 🥰

Secate li se da je i tenis pocela bolje da igra kad joj je on seo u box ali su je povrede stalno sprecavale da napravi nesto vece, pa je na kraju digla ruke od svega i odlucila da se uda. 

Iskreno se nadam da ce je, kad se oporavi od ovog porodjaja, a pre sledeceg (mora jedna devocica biti rodjena :wub:) ubediti da zaigra ponovo barem neki mec na GS. Dobila bi WC u svako doba gde god bi pozelela

I samo jos da dodam da onoj Andjeliki treba ruke da ljubi do kraja zivota jer ju je sa Svajnijem upoznala 😉

Edited by Serena
Link to comment

Ne znam ništa o njihovom odnosu, ali iz nekih intervjua i medostatka nekih "skandala" deluje mi da je sve ok.
Meni ona deluje vrlo ok osoba.
Znam od prijatelja koliko su se žrtvovali i roditelji...
Želim im sve najbolje oboma i dečici...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:),

 

Ja redovno tjt pisem, mozes da uvedes i itkt = i tako to :laugh:

Mladi govna, jbg

 

10 hours ago, Mil@n said:

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

 

Pa deluje, Švajni je faca, lep su par, deca su im slatka bas, deluje bas kao uzivancija i nadam se da i jeste, meni je ona jako simpaticna i slatka oduvek.

A Djovak je Djovak, mada on je po svemu kontra svita sto bi rekli, vrv je zato to sto jeste, tako da i on sigurno uziva u svom putu i turbulencijama, delom ga vrv i inspirisu (cak i australijski bajbok momenat)

Link to comment

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Serena said:

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

Da citiramo Rumenku?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...