Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Ta zena nije random licnost vec jedan od najpoznatijih i najboljih sportista individualaca Srbije.

 

A bilo je javnih licnosti koji su ucestvovali u nastajanju pocetnog hejta prema njoj jer nije pristala da se valja u kaljuzi. Nisu mogli da profitiraju na njoj taleci se, pa daj da zarade na hejtu i kompleksasima

 

Jbo civilizaciju kojoj se smisao egzistencije sveo na to ko je kakva ckapi i koga ce ili nece jbt. Na kraju ce se udaviti u kretenizmu jer niko zivi nece biti sposoban ni za sta sto moze da ih “nahrani”

 

Gde su da pujdaju na Stojakovica i Mihajilovica? Ah da, u to se ne dira. Nego na Anu i onu mucenu Dokic.

 

Moja rodjaka joj je predavala u osnovnoj skoli u Zemunu. Pricala mi je da koliko god da je odsustvovala nije nikad dosla nespremna. Izuzetno vaspitana kao dete iako su je i tada potplitali iz ciste zlobe.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam ništa konkretno o njoj lično, ali nekako mi uvek bila simpatična, i nekako mi osnovni utisak da joj je ok u životu.
Niko mene ne pita ali...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 7
Link to comment
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Pa zena je zaradila pare, udala se, radja decu, uziva u Španiji ja mislim, ne bakce se sa tenisom, turnirima, medijima itd. nego uziva u zivotu maximalno

 

Msm da je na to Mil@n mislio

  • +1 2
Link to comment

Ma znam, nije moje pitanje bilo u ozbiljnom tonu.

 

Ja ne gledam to tako. Novak radi ono sto voli, a to je da pika tenis. Pritom, ne mora da radja, pa je postedjen tih muka. Ja mislim da on isto uziva maksimalno..

 

  • +1 2
Link to comment

E jbg onda sam ja pogresila :D

 

Ma uziva i on, pa ne bi se i dalje bacao ovoliko da ne uziva, on je skroz drugi tip u odnosu na Anu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...