Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

ma daj, bili su u grupi sa veselom druzinom marisa verpakovskisa, holandjanima koji su tad bili kurton (izbacila ih jebena irska sa WC baraza) i nemcima kao jedinim ozbiljnim protivnikom. mislim kao ugazili su dance 3:0, svaka cast.

Ma Slovenci su zakon :thumbup:  1 sut u okvir gola i to iz penala i pobeda 1.0.

Link to comment

Slovenija lici na Sloveniju iz perioda kad ih je vodio Katanec u svom prvom mandatu.

Protivnici ih stežu,razbijaju,stvaraju gomilu prilika a Slovenci kao najveci srečkovići pobede :s_p: .

Kad se setim legendarnih utakmica sa Rumunijom,Ukrajinom,Jugoslavijom,Rusijom. Milan Osterc sutne nesto bezveze i dade gol,

Mladen Rudonja u prvih 60 utakmica nije dao nijedan gol i onda u 61 utakmici dade prvi gol za reprezentaciju i odvede Sloveniju ovim golom u Koreju 2002 :pera:

Link to comment

dajbobe da bude tako, ja sam gledao 70 min protiv estonije i to je bilo otprilike najbednije izdanje slovenije kojeg se secam.

 

nisam gledao svicu, al nisam ni moro da gledam kad sam video da igraju u ljudskom vrtu :s_d:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Tezko ce na Euro sa starcem Milivojem u napadu. Katanec je mnogo tvrdoglav, Ilicica nije uopste pozvao za ove dve utakmice iako im je najkreativniji igrac. Jesu igrali u ljudskom vrtu ali nije bio bas pun.

Edited by Cash
Link to comment

e da, to mi nikako nije bilo jasno kod kataneca. sto ne gurne malog matavza u spic ? pa kakav god da je i kolko god da ne igra - on ce vam igrati centarfora posle milivoja. mislim, to vam je - sto vam je.

 

jbt, sad gledam baraz tekmu sa rumunima i potpuno sam odusevljen - osterc, rudonja, gajser, cimerotic, ales ceh koje su to prevare i restlovi od igraca :D s izuzetkom vodece trojke, cetvorke - sve sama C klasa euro-fudbala. i sa time odu na SP... dvaput ! :0.6:

 

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Jos je bata Djora bio najblizi tome da pobedi Kataneca,sekunde su ga delile da do toga dodje ali ga je sjebo Zahovic :D .

Jebeno neverovatno kakva drva su tad bila u ekipi isto da Srbija na SP ode sa Lazicem,Vojom Stankovicem,Sasom Markovicem,Bajkom na golu :Ds

 

sad vidim spomenuo si Cimerotica ne ide on zajedno sa Rudonjom,Gajserom,Ostercem i ostalim umetnicima.

On je bio jedan od onih igraca zbog koga se odlazilo na utakmice :pera:

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...