Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

ništa ozbiljno, sve je ok. sad sam video nekog lekara zindovića na rtcg dao je izjavu...

 

može da ima "samo" neku opekotinu, jedino da ga nisu pogodili nekom super specijalnom polubakljom-štanglom. jezivo je jbt što stojiš u svom šesnaestercu i nešto te zvizne sa leđa, kontam da je to najgori osećaj, nemaš predstavu da ide nešto ka tebi, razmišljaš o pedesetoj stvari

 

edit. potres mozga?? jbt kakva je to baklja

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Имао потрес мозга и спаљен врат али није животно угрожен.

Какав глуп потез ЦГ публике, после промашеног пенала Руса би вероватно добили јер би они пали. Русија је била далеко боља и имала приличан број прилика али Кокорин и Широков су легенде промашаја. Сећам се како је Широков промашио неки важан пенал за Зенит у Европи после тога добио ногу из Зенита. Иначе се сам нудио да га шутира. Капело њега форсира

хаха

U jbt, a ja bih po rečima onog zindovića doktora zaključio da nije bilo toliko strašno?  :mellow: nije spominjao potres mozga. 

Link to comment

Тако је изјавио руски минстар спорта

 

"Игорь сейчас находится в больнице. По моей информации у него сотрясение мозга и ожог шеи, он под капельницей", — сказал Мутко по телефону.

Link to comment

debili sa goal.com-a

 

 

It is the second game in the Euro 2016 qualifiers to be abandoned, after Albania's match against Serbia was called off when players and fans fought after a drone carrying a Serbia flag flew over the pitch.

Link to comment

možda je šok, glupo mi da se ponavljam ali stvarno ne znam kako bi od baklje mogao imati potres mozga, jedino da ga nije pogodila neka sa metalnim držačem, ne znam dal su izmislili tako nešto

Link to comment

možda je šok, glupo mi da se ponavljam ali stvarno ne znam kako bi od baklje mogao imati potres mozga, jedino da ga nije pogodila neka sa metalnim držačem, ne znam dal su izmislili tako nešto

 

postoje baklje koje imaju metalnu ambalažu. barem ih je bilo devedesetih. valjda nemačke proizvodnje na povlačenje. 

Link to comment

ja se nadam da će cg fudbal.savez biti pametan pa da tuži nn lice koje je bacilo baklju kao i onoga koji je bacio kasnije onaj drugi predmet na igrače, i da im zatraži tužbom veliku lovu. jedino tako se može doskočiti pavijanima.

Link to comment

@cane  sto ne mozes da verujes? nisu rusi popularni ko pre par godina. a i ovo nije slucajno. murija je mogla energicnije da reaguje ali ocito nekom nije odgovaralo. za manje stvari murija ovde razbija lubanje.znace @eraser nesto o ovome. verovatno ce da zaposle jos kljunova. jad

 

zamisli da se desi nesto slicno  u budvi i becicima na svadbi kceri brana micunovica

 

simpa je mne al na dve nedelje

Edited by bradilko
Link to comment

postoje baklje koje imaju metalnu ambalažu. barem ih je bilo devedesetih. valjda nemačke proizvodnje na povlačenje. 

 

nisam znao, kontam da je to i teže uneti na stadion onda.

Link to comment

Ја не могу да вјерујем да се ово десило Русима у Црној Гори ...

 

Sumnjam da ima veze ime protivnika da ovim sranjem. Isto ovo se desilo protiv Poljaka pa smo pomilovani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...