Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Sušić je personifikacija fudbalerske inteligencije iz viceva. Jest, usrano nam je bilo pred Izrael - i Ibišević i Džeko su otpali zbog ozljeda, Pjanić je bio bolestan (večeras izašao u 60.minuti) - no kretenčina je morala iskopati makar jednog napadača, makar tog Milana Đurića iz usrane Cesene da daje golove k'o birvaktile jedan drugi igrač Cesene u repstaciji™. Umjesto toga, na Izrael je krenuo bez ijednog špica u kompletnom timu.

 

Lulić, Hajrović i Kvržić su mogli komotno zabiti kod 0:0 no večeras nismo ni zaslužlli dobiti. Osim po pički.

Link to comment

Jutros gledao AUT-RUS kako bizarna situacija da poniste cist gol Austiriji (lopta presla gol liniju) i da odmah u sledecoj akciji, bukvalno posle 10sec oni daju gol (na ivici ofsajda).

Link to comment

Ovog puta se bruka Kazahstan, obavezno pogledaj golove :lol:

 

Lepo ispunjena TT Atena ako ništa drugo. Razmišljao sam da odem da gledam ali nisu normalni sa terminom, završiće malo pred ponoć a sutra treba da se radi.

video golove drugi je vrhunac :lolol:  ali dobro Turci su jos pri zivotu no mislim da ce tezko do baraza.

Edited by Cash
Link to comment

Modric 4 mjeseca out. Ukinimo kvalifikacije! Moraju najbolje repke da idu direktno na SP/EP, a mi i ostala boranija u kvalifikacije.

 

upravo sam ovo pomislio juce. 

 

 

realu ce bas nedostajati modric. jedan od boljih igraca tamo. i mnogo potcenjen too

Link to comment

Ulece Albanac sa zastavom na teren u Djenovi.

 

...i jos jedan. 

I jos jedan :lol:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Modric 4 mjeseca out. Ukinimo kvalifikacije! Moraju najbolje repke da idu direktno na SP/EP, a mi i ostala boranija u kvalifikacije.

Ali zato će UEFA patiti. I to tamo di boli najjače!

Link to comment

Ulece Albanac sa zastavom na teren u Djenovi.

 

...i jos jedan. 

I jos jedan :lol:

 

Могу ли Жабари играти некад са неким изван Балкана? :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...