Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

jbg, ja mislio bas ako bude penala dace matorom Pirlu ipak. Mada ako cemo realno nisam hteo da ga stavim jer je do ove sezone redovno bio racunat kao defanzivac, pa od kada su ga promenili u veznjaka, jednostavno se vise ne isplati.

Link to comment

ja odradio 8 transfera. ispali, suspendovani, povrijedjeni, na klupi, svega je tu bilo.

 

I ja sam napravila 8 transfera, da bih na kraju osvojila 30 poena. :isuse: Nisam racunala da li je tih 30 sa ili bez -4, ali kao da je bitno. Jos sam se veceras nervirala sto sam od juce bila na putu i nisam stigla da napravim izmene, ali ispade da bih zamenila dvojicu sa ukupno 4 poena za dvojicu sa ukupno 5. 

Link to comment

Sinoc valjda prvi put ikada potpuno smetnuo s uma da napravim izmene i promenim kapitena. Jes da bi profitirao samo 3 poena, al imajuci u vidu da gubim 2 od Gulfija, moze se ispostaviti kljucnim ovaj kretenizam... :isuse: 

Link to comment

Sinoc valjda prvi put ikada potpuno smetnuo s uma da napravim izmene i promenim kapitena. Jes da bi profitirao samo 3 poena, al imajuci u vidu da gubim 2 od Gulfija, moze se ispostaviti kljucnim ovaj kretenizam... :isuse:

 

Kakav X u dvomeču, gori smo od revanša Juvea i Monaka.  :lolol:

Link to comment

Sto ne vicete da nisam stavila ni rezultate prvih utakmica?!

 

Cevap - SPark 25:46, 67:58

BANG - Cuvari tradicije 45:36, 51:53

Pantelia Stars - Miami Heat 42:43, 72:64

Argentina Utd - Pokusni kunici 34:36, 60:58

 

Kod poslednjeg para odlucio je broj postignutih golova u dvomecu: Kunici 1+2, Argentina 0+1.

 

Parovi polufinala:

 

SPark - BANG

Pantelia Stars - Pokusni kunici

Link to comment

Cek, otkad broj golova odlucuje, ne videh to pravilo? Koliko se secam ukupan skor beše rezervni kriterijum vazda u fantazijima...

 

Btw bejah ubedjen da sam puko pa nisam ni proverio skor. Bolje da nisam ni sad.

Edited by ducca
Link to comment

Nego pade mi na pamet, posto ce timovi biti sve ujednaceniji, sta se gleda ako je nereseno na kraju?

 

 

1. Broj postignutih golova

2. broj CS-ova

3. broj asistencija

4. cena tima

5. broj izmena pred/tokom kola u pitanju

6. ko mi je omiljeniji forumas.

 

Kako mislis ukupan skor? Ukupno ste osvojili obojica jednako poena. Ako mislis na ukupne klasik poene, mislim da bi bilo besmisleno to ovde gledati, to mi je kao kad bi u nefantazi dvomecu koji je zavrsen nereseno odlucivalo koji je tim osvojio vise poena u grupnoj fazi. A ovaj spisak gore sam delimicno prepisala sa FPL kup pravila:

 

 

If a cup match is drawn, then the following tie-breaks will be applied until a winner is found:

  1. Most goals scored in the Gameweek
  2. Fewest goals conceded in the Gameweek
  3. Virtual coin toss

 

Jedino mi je bilo glupo da bacam novcic, pa sam dodala jos par opcija, cisto da pokrijem sve, jer je moguce da u ovoj fazi timovi daju i isto golova i imaju isto CS-ova, a i CS-ove sam stavila umesto manje primljenih, mada o tome moze da se diskutuje do sledeceg kola.

Link to comment

Je l to sad znaci da ce i u barazu za Premijer ligu odlucivati ciji je tim postigao vise golova umesto, kako se do sada mislilo i dogovorilo, total classic skora, i kao sto je bilo prethodne sezone? Posto se vec prepisuju i slobodno tumace pravila iz FPL, a klasik skor ocigledno i nije bas toliko bitan. 

Link to comment

Ali fpl baraž nije head to head poslednjeg kola, mada ni to nije loša ideja za razmatranje, nego učinak cele sezone.

 

Ako bi ukupan broj poena bio isti, onda ukupan broj postignutih golova u sezoni, pa da iscimamo tolu da sabira  :fantom:

Link to comment

Jbg, ducco, mesas babe i zabe, ovo je skroz drugacije od baraza u Premeru. Nijedne sezone do sad nismo u CL H2H koristili klasik rezultate. Evo sta kaze i sam CL fantazi, znala sam da sam ovo negde procitala, samo nisam mogla da pronadjem kad je pavllle pitao, pa sam zamenila mesta CS-ovima i asistencijama:

 

 

Teams are ranked based on the total points in the game. In the event of a tie between teams, the team which has registered the most goals during the competition will be positioned higher.

If a tie remains, the team which has registered the most assists during the competition will be positioned higher, followed my most clean sheets registered. In the unlikely event that teams remain tied at this stage, the team that was entered in the competition first will be named the winner.

 

Ovo pise za celu sezonu, ali princip je isti kad se dodeljuju nagrade za Individual matchday pobednike, ne gleda se ukupan broj poena, nego ako su poeni za taj matchday jednaki, sledece sto se gleda je broj postignutih golova u tom md-u. To je onda najlogicnije da koristimo kad dodje do neresenog rezultata kod nas u knock-out fazi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...