Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

U najavi jedno krajnje mediokritetsko kolo. Kristina se setala, odbrane padale, veznjaci u stelt modu... Da ne bese cs Atletika ovo bi bilo fijasko kolo. Bice bolje sutra, valjda  :unsure:

Link to comment

U toku noći dodalo igračima Bayera i Zenita po jedan bod za Appearance, valjda će da isprave u toku dana.

Nije loše, Atletico doneo 25 bodova, ako večeras Chelsea ne primi gol i dobro izaberem kapitena, možda bude i najbolji matchday do sada.

Link to comment

Jel to skinuse asistenciju aumbejangu?

 

u svakom slučaju bedan prvi dan. izvukli me malo godin i moya

 

Ruku na srce, imam ga u timu i bas sam obratio paznju kod golova, ali nisam ga video ni blizu tih akcija

Link to comment

Koje sam ja kurate srece kad jedinu izmenu odradim birajuci odbrambenog iz Sahtjora pa se izmedju Srne, Rakitskog, Sevcuka i Kuchera odlucim za ovog zadnjeg jer je bio najbolji do sada. a njega nema ni na klupi...

Link to comment

Ne igra miler, fantastično! Toliko o imanju kapitena i glamuroznim planovima o prebacivanju 40 poena...lomim se između srne i lukasa, i definitivno odlamam na srninu stranu. Posmatraje koliki će to fejl da bude.

Nikad nisam bio gori u lš. Nikad nisam ni manje vremena ulagao, doduše, ima verovatno veze i s tim. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...