Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

Mislim da sam otišao u minus u odnosu na juče, a imao sam 6 igrača....nemam pojma ko mi je protivnik, šta ima i da gledam kad nisam prebacio 50.

Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

Uf, ja mislio samo ja zaginuo danas. Bio pametan danas pa uzeo Balea :isuse: Sreca, nije mi se islo vise u minus te nisam zamenio i Matica, inace bi bila totalna bruka.

Link to comment

I dalje prvo mesto sa povecanom razlikom a dao sam vam i 25+ milki i dva promasena penala fore

 

 

Da sam bio za kompom u utorak pre prve tekme bilo bi bar jos 5-6 bodova vise ali ni ovako ne mogu da se pozalim.

Link to comment

Ovo sa Rusima vise ide na nurac. Juce mi dva coveka u 20:45 ni ne startuju, al zato popodne zamenih ljude sa ukupno 5 bodova prosutih. Tj tada je bilo to 4 boda, ali posto se nastavlja praksa naknadnog dodavanja poena, ispade da sam prosuo 5 bodova. Jebo ih princip. Pravim 11 igraca od sad + 3 najjeftinija zakucana na klupu i nek se jebu i oni i vremenske zone.

 

Inace izgubih od 25. Maja zahvaljujuci Turanu i ubijena 2 CS-a jednim potezom. Zasluzeno u svakom slucaju. Cestitke. 

Link to comment

 

 

a ovaj neki ima uelbeka kapitena. fakin uelbek jebote. :isuse:

Jbg, ima nas neki koji nemamo genge za c rolanda i barsinog pimplera... nama i djani velbek vrsi pos'o [emoji13]

Link to comment

Ovo sa Rusima vise ide na nurac. Juce mi dva coveka u 20:45 ni ne startuju, al zato popodne zamenih ljude sa ukupno 5 bodova prosutih. Tj tada je bilo to 4 boda, ali posto se nastavlja praksa naknadnog dodavanja poena, ispade da sam prosuo 5 bodova. Jebo ih princip. Pravim 11 igraca od sad + 3 najjeftinija zakucana na klupu i nek se jebu i oni i vremenske zone.

 

Inace izgubih od 25. Maja zahvaljujuci Turanu i ubijena 2 CS-a jednim potezom. Zasluzeno u svakom slucaju. Cestitke. 

 

Hvala!

 

Dosta toga mi je uletelo u poslednjih pola sata. Marselo asistencija Benzemi, Calhanoglu penal, Obamejang asistencija. Cak mi je ostao Godin na klupi, posto nemam naviku menjanja igraca izmedju utorka i srede.

Link to comment
  • 3 weeks later...

lici mi da cu da se isprsim za divljakusu :cry:  zbunjuje me ova situacija oko koste, vilsira i ostalih polurovitih igraca u mom timu. jeste ranije nego sto je obicno iskoristim ali je ova ekipa zrela za jedno 5-6 promena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...