Jump to content
IGNORED

HIT NEDELJE (ovo mi se mota po glavi zadnjih dana)


MocaVukotic

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

totalni treš korijan stajl, alternativni k-pop

4 klasično školovana vokala, 2 basa i bubanj.

klasična tema ispevana na savremen način.

totalno zarazno.

ne mogu da izbacim iz glave.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
12 hours ago, Lena said:

 

 

Čitam sada ime benda sa omota ovog cd-a, kojeg u nedavnom razgovoru sa bratom nikako nisam uspevao da se prisetim, a zajedno smo ih gledali uživo: Groove Collective!

 

Za bend gotovo da nisam ni čuo nakon tih godina kada je acid jazz bio jedan od vladajućih trendova u popularnoj muzici, a brat i ja smo iskoristili priliku u tradicionalno mrtvoj ponudi u beogradsko leto da odemo na njihov koncert u okviru Beogradskog letnjeg džez festivala i super se proveli!

Sećanje je tim draže što sam baš retko u prilici da sa njim provedem vreme u zabavi.

 

A ovo nam je Naša Borba dala:

 

Quote

Posle umetnickog vrhunca koji je festival imao na svojoj sestoj veceri, vec sledeceg dana je usledila i njegova najniza tacka. Muziciranje sastava Groove Collective bilo je vise primereno sporednom programu festivala u basti, ili nekoj diskoteci na otvorenom. Vesela skupina iz Njujorka je licila na AKUD "Zikica Jovanovic Spanac" na gostovanju u prijateljskoj nesvrstanoj Mongoliji, ali je za cudo probudila vece interesovanje nego recimo Jazz Passangers (sa Debbie Harrdz) ili Ronnie Earl. Izgleda da se oni koji pomodno prate "acid jazz" pokret kod nas regrutuju iz redova ljubitelja domace dance muzike tipa Mobi Dik ili Djogani fantastiko. Atmosfera u velikoj sali Centra "Sava" vise je licila na cas aerobika nego na nesto sto ima ikakve veze s festivalom, pa cak i siroko protumacenim izrazom jazz.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, Ras said:

 

Čitam sada ime benda sa omota ovog cd-a, kojeg u nedavnom razgovoru sa bratom nikako nisam uspevao da se prisetim, a zajedno smo ih gledali uživo: Groove Collective!

 

Za bend gotovo da nisam ni čuo nakon tih godina kada je acid jazz bio jedan od vladajućih trendova u popularnoj muzici, a brat i ja smo iskoristili priliku u tradicionalno mrtvoj ponudi u beogradsko leto da odemo na njihov koncert u okviru Beogradskog letnjeg džez festivala i super se proveli!

Sećanje je tim draže što sam baš retko u prilici da sa njim provedem vreme u zabavi.

 

A ovo nam je Naša Borba dala:

 

 

 

Ras aerobicar :heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...