Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

2 hours ago, rock bob said:

ti si jadan

 

gledao sam ceo turnir i svaka im cast

 

ne opravda ih to sa se slikaju i maze sa vucicem

 

ti kad osvojiš zlato ti nemoj da se slikaš 

Link to comment

Meni samo nije jasno kako su mogle da eskiviraju prijem kod predsednika republike?

 

 

Malo je bezveze kad naše želje i frustracije projektujemo na sportiste.

(I meni se to često dešava)

  • +1 2
Link to comment

Pa, eto, kažem, njima i nije o glavu pa su išle na poklonjenje, nije da će ih evroligaške i WNBA ekipe prestati zvati da su otkazale, pa ono - očekujem više razumijevanja za one koji to rade zbog gole egzistencije :fantom:

Link to comment

Nije baš da je uporediva situacija.
Jesi i ti na liniji da nisu trebale ići u predsedništvo na prijem zbog osvajanja Evropskog prvenstva?

Link to comment

Na liniji sam da su potpisivanje dresova i one izjave malo previše. A vala mogla je i selektorka sama da ode. Mogle su eskivirati većinskom odlukom. Ja ne bih išao tom satrapu, ali dobro, ima nas različitih.

Link to comment

Možda bi i moglo tako kako kažeš da je u pitanju individualni sport, a ne kolektivni. Ipak je malo drugačije kad si u ekipi, pa se neki svoji principi preskoče zarad timskog duha. I meni smeta to sa dresovima i najvećim navijačem u istoriji ali im ne mogu zameriti, jer to su ipak sportiskinje koje većinom žive i treniraju u inostranstvu, i njihova percepcija politike se razlikuje od naše,

Link to comment

Ali baš zato što rade u inostranstvu trebalo bi da ih posebno boli patka da se cimaju zbog takvog lika, jer ne jedu na njegovom kazanu, ali jbg, izgleda zaista ima ljudi koji gotive tog psihopatu, ili bar ne vide ništa loše kod njega, što je jezivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...