Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ne znam da li sam dobro skapirao vest sa radija, ali ćemo valjda igrati sa 2 amerikanke u timu. Jel to ne važi ono pravilo za jednog stranca u ženskoj košarci? Ili sam loše razumeo

 

edit: našao, pričali su o Lionu, zajeb

Edited by Garnirung
Link to comment

Čini mi se da sam negde čitao da je Sonja Petrović izjavila kako bi rado igrala za reprezentaciju ali da zbog hronične povrede kolena mora da ima slobodno leto i da zato i ne ide u WNBA.

Link to comment
  • 3 weeks later...

sem teodosica, jel postoji neko ko e bunio sto smo doveli amerkianku? ne postoji bivsi kosarkas, novinar, sportski radnik™... koji se nije izjasnio protiv toga kada su drugi radili to isto, a sad svi junaci nikom ponikose.

Link to comment

Meni se to uvek činilo licimernim stavom, ne kod Teodosića, nego u javnosti, kao dobri smo pa nam ne treba amer, al verujem da bi ga već imali da smo imali rezultate ko Hrvatska recimo.

Link to comment

slazem se, to je jedini zakljucak nakon ovog ociglednog ignorisanja celel ove situacije. mislim da jedino djilas nije bio protiv stranaca u reprezentaciji jos od kada je preuzeo funkciju.

Link to comment

moguce, nemam pojma. meni je kul sto ova amerikanka igra za zensku reprezentaciju, nekako se uklapa.  :)

 

sa druge strane, da dovedu amera u musku reprezentaciju, tesko da bih pogledao neki mec koliko bih ispizdeo. ali u principu tu ce sve zavisiti od trenutne situacije i kvaliteta. daj boze da nikada to ne uradimo, ali kapiram da ce da se desi po nekoj inerciji u narednih 10-15 godina.

Edited by Psihodelija
Link to comment

uklapa ti se zato sto je belkinja, rasisto!

 

ma isto je ovo, samo sto ti niej stalo toliko to zenske reprezentacije.

Link to comment

vise zato sto ne igra po tim enbiejovima i timski je orijentisana. :) bele boja svakako pomaze  :s_dj:

 

a za ovo drugo si u pravu, ali tesko da se moze ocekivati da npr. savez zauzme principijalan stav i da zabrane naturalizovanje igraca u svim selekcijama. jeste milion puta ispricana prica, ali kada mogu spanci mozda cemo nekada morati i mi. 

 

kapiram da ce  :misko:  u nekom trenutku u buducnosti moci da nam obezbedi i mvp-a nba lige. 

Edited by Psihodelija
Link to comment

a ti cenim pratis wnba pa znas koliko su timski orijentisane igracice tamo :D

 

igracice koje igraju wnba kintu zaradjuju u evropi, wnba je samo sljaka preko leta.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

pratim, kako da ne pratim. :D

 

okej, vise sam mislio na to sto amerikanka nije neka zvezda i kul mi je sto imamo ove nase koje nose tim a ona je tu da pripomogne. pretpostavljam da nije bilo neophodna naturalizacija, ti ces znati bolje. ali verovatno ne zele ni po koju cenu da se ispale za rio sledece godine pa su preduzeli nepopularne™ mere.

Link to comment

ma ne znam, ali cim su je zvali verovatno im treba igracica na toj poziciji. ne priznajem strance u reprezentaciji, ali ako su se vec otvarali mogli su da dovedu neku crnkinju :dry:

 

mada, mozda ovako neprijatelji ne provale da smo doveli amerikanku. mozda je nasa iz cikaga.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...