Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Giggsy said:

Ljudi, nemojte da padate na ovo. Imam Milicini autogram, kleo sam se u nju, ali ovo nije ok nikako. Ignore i podrska damama

:laugh:

 

Ok..ne verujem da ce iko u repki da se potrese zbog ove njene aktivno pasivne agresije, cekam polufinale da dodjem u arenu

Link to comment

Pa vidjelo se već godinama da je lujka i da iskače iz tog sportskog miljea, kontam da bi dala sve medalje da je neka Kardašijanka. Sve one afere, pojavljivanja po medijima i ta društvenomrežna budalesanja. 

 

Mislim, ovo prozivanje za cirku je baš dno dna, ali dotična i nije za bolji habitat.

Link to comment

Ma bre debilka željna pažnje...
Meni glupo zbog sestre njene koja je još tamo...
Ali tipujem da ih ne dotiče...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

ko prati malo vise zensku kosarku, ko je od nasih u wnba trenutno? je l sonja u finiksu? na wiki pise da jeste, ali na oficijelnom sajtu nema je u rosteru. takodje za crvendakic me zanima, je li ona u sijetlu?

Link to comment
7 hours ago, InvisibleLight said:

:laugh:

 

Ok..ne verujem da ce iko u repki da se potrese zbog ove njene aktivno pasivne agresije, cekam polufinale da dodjem u arenu

 

Autogram sam pomenuo jer mi je tad delovala devojka super, ne zato sto ga imam. Dobio sam ga preko bivse koleginice sa posla, koja je imala isto misljenje o njoj. Ista koleginica zna i Jecu Brooks (ona nam je zemljakinja uostalom), tako da znam mnogo prica o nasim igracicama

Ali, kao sto vec rekoh, podrska curama, sve sa strane bas na stranu

Edited by Giggsy
Link to comment

Uuuu, Marina bi morala da objasni javnosti zasto nije pozvala jednu Milicu Dabovic i da odgovori na ove vrlo ozbiljne optuzbe.

 

Ovakve stvari ne smeju da se gurnu pod tepih..

Link to comment

jebo te

Quote

"Rekla sam sve u dobrom trenutku, devojke su prošle. Neću se zaustaviti na ovome. Imam još puno da kažem. Sve što sam želela u životu je da budem srećna. Bila sam maltretirana od strane Marine, uvek me je vređala, mene i sestru. Htela je da budem taster kao Dajana. Ne želim da je prozivam, ona je takva kakva je. Ja nisam izabrala tako nešto. Dajana je pljuvala sadašnjeg kapitena, ne može to tako".

 

Milica objašnjava zašto se povukla iz reprezentacije.

 

"Povukla sam se jer nisam mogla da slušam Marinu kako vređa sestru. Ona je jedva čekala da Dragan Đilas ode iz Saveza. Ne znam zašto. Čekala je to, ali joj sada ne odgovara ni Danilović. Ona je sama sebi dovoljna", zaključila je Milica Dabović.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...