Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Ajde ne preterujte. Pricate o skoro najkonstantnijoj top10 igracici poslednjih10 godina. Da je i blizu kako pisete ona bi sad bila kao neka Kurnjilova. Ne mislim na lepotu :)

Link to comment

Epa ne da mi se da odgledam. Ovi sa ES2 nisu pustili ceo mec nego snimak onoga stosu oni prenosili, tako da su prekinulu na 4:2 za Krunicku i sad ide snimak meca Nisikorija. :wacko:

 

U cemu je fora sa Europsortom, jel imaju oni nekakvu autonomiju kada su u pitanju prenosi/snimci?. Cemu ta dva kanala ako ne mogu da puste snimak drugog najveceg iznenadjenja na US Openu, koje je priredila teniserka iz Srbije. 

Link to comment

Ajde ne preterujte. Pricate o skoro najkonstantnijoj top10 igracici poslednjih10 godina. Da je i blizu kako pisete ona bi sad bila kao neka Kurnjilova. Ne mislim na lepotu :)

Pa sama je pričala posle meča sa Serenom da nije mogla da se nagleda same sebe na big screenu, i da je gledala da joj se ne razmaže maskara
Link to comment

Ajde ne preterujte. Pricate o skoro najkonstantnijoj top10 igracici poslednjih10 godina. Da je i blizu kako pisete ona bi sad bila kao neka Kurnjilova. Ne mislim na lepotu :)

a neki dan, posle meča sa larson je na pitanje ''da li ćeš sada da gledaš meč svoje potencijalne protivnice ?'', odgovorila da ide kod  frizera i manikira, koga sada briga za tenis  :lolol:

 

ok, mi se malo zezamo sa jelkom, al' ima toga kod nje, tj, fokusa u nedoba ne nešto što nije tenis

Link to comment

upravo slušala jelenin odgovor na pitanje šta zna o svojoj sledećoj protivnici

 

''pa ne znam ... nisam nikada igrala protiv nje ... znam da su rekli za nju da je potencijal, ali ne znam, nisam je nikad gledala, možda nešto kao hingis ....''

 

i sve u tom stilu  :lolol:  :isuse:

Link to comment

A sto ste pisali za ovu Larson na prethodnim stranama da je mala, neiskusna i slicno, kad je devojka '88 godiste?  :huh: Znam da sam cuo odavno za nju ali sam posle vasih komentara morao da proverim preko gugla jer sam na kratko pomislio da ima manje od 20 godina, kad ono 26  :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nazalost nisam gledao Krunicevu :-(Naklon do zemlje za pobedu!Izjavila je za danasnji Zurnal da je imala srece jer joj je sve u vezi teniske karijere finansirao ocev prijatelj i zbog toga nije bila dovoljno "gladna" pobeda.Kaze da se to promenilo  :D

Link to comment

šarapova i vozniacki vode opasnu bitku

trnutno 1:1 u setovima, počinje treći

 

preporučujem gledanje, ima fantastičnih poena

i vozniacki tu i tamo napadne, ali defanziva joj je vrh, zbilja

šarapovoj treba max koncentracije da dobije ovo , ipak verujem da hoće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...