Jump to content
IGNORED

24


eye of the beholder

Recommended Posts

Ko nije gledao, a voleo je 24, najpametnije bi bilo da sačeka da se završi pa onda da gleda đuture. I ovo je skraćena sezona, trebalo bi da ima 12 epizoda.

To je jedini normalan način da se gleda bilo koja serija, nikad nisam kontao mazohizam u kome teraš sebe da čekaš 7 dana da vidiš šta je bilo dalje...

Link to comment
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    16

  • Lrd

    11

  • ion

    8

  • jms_uk

    6

Zato što za to vreme, možeš da diskutuješ i čitaš po forumima tumačenja šta je i zašto ne neko uradio nešto u predhodnoj epizodi i šta će da se desi u sledećoj.  :ph34r:

 

Čekaj, jel ovaj IX serijal počeo 5 maja ili tek treba 12 maja. Na fox-u ga najavljuju tek 12og?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Zato što za to vreme, možeš da diskutuješ i čitaš po forumima tumačenja šta je i zašto ne neko uradio nešto u predhodnoj epizodi i šta će da se desi u sledećoj.  :ph34r:

 

Čekaj, jel ovaj IX serijal počeo 5 maja ili tek treba 12 maja. Na fox-u ga najavljuju tek 12og?

 

Počela deveta sezona sad u ponedeljak uveče, odnosno u utorak ujutru kod nas.

Link to comment

Čekaj, hoćeš da kažeš da "naš" FOX kasni sa emitovanjem nedelju dana od Američkog FOX-a?

Zavera. 

Nemam pojma, ja sam mislio da sam pročitao da počinje 5og maja

i posle par dana video da ima da su "kupi" na trafici.

Link to comment

Čekaj, hoćeš da kažeš da "naš" FOX kasni sa emitovanjem nedelju dana od Američkog FOX-a?

Zavera. 

Nemam pojma, ja sam mislio da sam pročitao da počinje 5og maja

i posle par dana video da ima da su "kupi" na trafici.

 

 

da i ne samo fox već i nacionalna geografija sa novim kosmosom npr

 

 

hqdefault.jpg

 

Televizičari.

Link to comment

meh, to je planirana taktika da izmere gledanost serija u zemljama 3 sveta preko broja preuzimanja sa torenta to je bolji pokazatelj od klasičnog načina merenja gledanosti ^_^

- za sada je utisak da je džek naučio srpski i da se povezao sa našom mafijom, konačno da nas malo predstave u pozitivnom svetlu u svetu :D

Link to comment

A evo ga topić. ...

 

Meni ovaj početak super. Posle početnog smora zbog 12 epizoda i ulaskom u seriju preko prve epizode, imam utisak da će ovo, uz prvu i drugu biti najbolja sezona.

Nadalje Džek mi je malo odrtaveo, ne baš onako ružno kao Dejvid Duhovni u Kalifornikejsnu ali jeste. I imam utisak da mi je nešto manji badass nego u prethodnim sezonama.

Onaj Prezident i njegova ćerka su me nervirali i kad su se prvi put pojavili pa sad pomalo i navijam da ih izrokaju. .. ...no, kao što znamo, Džek ne gubi...:)

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

a sto kloi izgleda kao (bolja) kopija one satro otkacene hakerke iz onih supermarket krimica svedskih?

(nisam se jos spremila psihicki da gledam dzeka. znam da nece biti tonija almeide, pa mogu da otezem. a nadam se da nece biti jebene cerke.)

Link to comment

a sto kloi izgleda kao (bolja) kopija one satro otkacene hakerke iz onih supermarket krimica svedskih?

 

bili neki porodični problemi pa se odmetnula u andergraund...

 

meni je isto dobra sezona, naravno u '24' univerzumu, odgledah prvih 7 epizoda pa pauza da se skupe ove tri koje sad planiram da stučem, pa opet pauza za poslednje dve... fino može da se spakuje ceo koncept 24 časa u realnom vremenu i u 12 epizoda, samo 

 

naravno i veliki plus za Džekovu desnu ruku, opakog srbina Belčeka, pravi su tandem ko Betmen i Robin (ili  :kralj: &  :ss1:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...