Jump to content
IGNORED

Lookalikes


Lutador

Recommended Posts

Za pismene sam to vec istakao.
Vrlo duhovito.Osim ispisanih prezimena, ja pojma nemam ko su i šta su ta dvojica, i verovatno nisam jedini.edit: e da, pretpostavljam zbog slike desno da retard sa čarapom na glavi učestvuje u tzv. rijeliti šovu™ Survivor, čiju nijednu epizodu nikada nisam pogledao. Edited by Filipenko
Link to comment

šermadini je košarkaš olimpije, nekad pao-a, a ovaj drugi je marko bulat, nekadašnji član poznate ekipe sa juga - 'marines', danas turbo pevač i štatijaznam šta sve ne, inače moj komšija sa ceraka.

Link to comment

Zahvaljujem.edit: gledam klip. Dakle, bišvi tzv. Fox, koji se i dalje lažno naziva "Prvom Srpskom", je u stvari za svoj rijeliti šov™ pozvao 100x goreg kretena od Ekrema. Za toga bar svi znaju da je budala i da ga razapinju radi zezanja. Ovaj se uopšte ne šali. Dakle, čak je i Pink nekakav estetski nivo za tzv. "Prvu Srpsku".

Edited by Filipenko
Link to comment
Vrlo duhovito.Osim ispisanih prezimena, ja pojma nemam ko su i šta su ta dvojica, i verovatno nisam jedini.edit: e da, pretpostavljam zbog slike desno da retard sa čarapom na glavi učestvuje u tzv. rijeliti šovu™ Survivor, čiju nijednu epizodu nikada nisam pogledao.
Ni na kraj pameti mi nije bilo da glumim duhovitst!Znam da si veoma dobro upucen kako u bitne, tako i u nebitne stvari, te verujem da si znao (ili bar mogao lako da pronadjes) informacije o pomenutoj dvojici... stoga sam i napisao da sam vec istakao ko su pomenuta dvojica.Mozda ne Survivor, ali Farmu ocigledno pratis! :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
Vrlo duhovito.Osim ispisanih prezimena, ja pojma nemam ko su i šta su ta dvojica, i verovatno nisam jedini.edit: e da, pretpostavljam zbog slike desno da retard sa čarapom na glavi učestvuje u tzv. rijeliti šovu™ Survivor, čiju nijednu epizodu nikada nisam pogledao.
dobro ne moze svako da bude informisan o svim sferama zivota...eto recimo ti slabo pratis sport pa samim tim ne znas ko je kosarkas sermandini...ne slusas muziku i onda je logicno da nisi cuo za marka bulata kome posvecujem sledece stihove - pevaj nama marko onu pesmu nasu, svi neka te cuju i neka ti tapsu...i jos si napisao da nisi gledao survivor gde dolazimo do zakljucka da ni televiziju ne gledas...dakle ne pratis sport, ne gledas televiziju, ne slusas muzikuthe3monkeys.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...