Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

Gde ne voli fizikalce - Gervinho, Iturbe, Doumbia, Ibarbo, Bradley, Holebas, Yanga Mbiwa... Tuce jakih, brzih i tehnicki sakatih igraca je navukao kod nas. Covek je one trick pony, uzda se samo i jedino u kontru, bukvalno Roma nije davala golove na drugi nacin za njegova vakta. Bar da zna da se brani pa ajde nekako da razumes, no nema pojma.

 

E: lupio sam, Bradleya je dovukao Zeman. Mada ga je i ovaj nesretnik koristio.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Dok je on bio trener, dva puta su bili drugi klub koji je 3 puta bio prvak i 9 puta bio drugi (od toga 2 puta sa njim). I ja navijam za jedan takav klub ovdje u fr (kraca istorija nesto malo vise trofeja ali i mnogo lakse prvenstvo bez raznih Juventusa i Milana) i ja sam razmazen od kada su nas seici kupili (primjer Blanc) ali treba biti objektivan. Garcia je odlican trener.

Link to comment

Meni se cini da je on prosto nakon te jedne sezone provaljen, i nije nasao alternativu za svoj originalni plan te je Roma bila sve mucnija za gledanje, na kraju je rastanak bio logicna stvar.

Ali ako gledamo samo tu prvu sezonu, dosta dobar fudbal su igrali. 

 

Nije mi narocito simpatican, ali dobar je trener. Sad, da li je Marsej pravo mjesto za njega... 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...