Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Zato se protiv Arsenala proslavio. Par onakvih situacija, bih verovatno i ja realizovao.

A poznato je da se kvalitet igraca cijeni na osnovu jedne utakmice. 

Link to comment

Pa cijeni se i na osnovu kvaliteta protivnika. Cavani se ispromasivao protiv jacih protivnika u LS.

Dobar je on igrac ali hajp oko njega na ovom forumu je prenaduven.

 

Arle je to lijepo napisao, PSG-ov Higuain.

Link to comment

Ne znam sta je Arle time htjeo da kaze posto je Higuain apsolutno medju najboljim napadacima na svijetu trenutno. 

 

Da, Cavani zna da promasi sansu, protiv Arsenala se obrukao, promasiao je i na nekim drugim utakmicama. Opet, ne znam bas mnogo igraca na svijetu koji imaju osjecaj i krenju bez lopte kao on i koji su sposobni da dodju u sansu toliko puta. Kao i Higuain, bez imalo sumnje medju najboljim napadacima u Evropi. 

Link to comment

Nije bas tacno da je medju najgorim top napadacima po tome. Mislim, promasuje, no doubt, ali nije toliko losa statistika. Tim prije sto do ove sezone nije ni igrao u samom spicu, a opet je u zadnjih 6 sezona svoje karijere dao 25+ golova, a ove sezone bi bilo iznenadjenje da ne predje 30 u svim takmicenjima. U 3 sezone za PSG je dao 12 golova u CL. A opet, nije igrao toliko blizu golu. Ne znam koliko klubova ima u Evropi kojima bi takav ucinak bio nista posebno. 

 

Promasivanje sansi je dobrim dijelom stvar samopouzdanja. Njegov conversion rate u Napoliju [gdje je igrao u spicu] je bio odlican. I ove sezone je poceo odlicno sa golovima. Opet, promasice sigurno jos neke velike sanse, neizbjezno je, ali pricati o tome kako on [i Higuain] nisu medju najboljim spicevima na svijetu je komicno. Jedino ako uzmemo kao tacnu staaru forumsku pretpostavku da na svijetu postoji 3 vrhunska igraca, nesto odlicnih ali precjenjenih, i gomila rekreativaca. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

balotelli lep gol za pobedu i posle dobio ekspresno dva zuta kartona. drugi je bio apsolutno retardiran od strane sudije. siguran sam da ce mu se to ponistiti.

Link to comment

Nice prva na pauzi

 

Balo i onako ne igra na gostovanjima, ali ovde se preračunao, sledeću opet igraju kući, sa Lyonom

Edited by levi
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...