Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Sege Aurier, naduvan (prijatelj pored njega duva, on ne ali pricao je kao naduvan), odgovarao na pitanja fanova i tom prilikom kritikovao trenera ("pedercic") i neke igrace ("Zlatan mi ne moze nista" itd). Trenutno je suspendovan a vjerujem da ce  Zlatan isprobati dva tri mavashigeri poteza na njemu kada se vrati sa suspenzije (ako se ikako vrati).

Bilo je lijepo dok je trajalo.

 

Srecom pa igramo protic Chelsea pa nam ovaj ispad nece mnogo stetiti. 

Link to comment

Sege Aurier, naduvan (prijatelj pored njega duva, on ne ali pricao je kao naduvan), odgovarao na pitanja fanova i tom prilikom kritikovao trenera ("pedercic") i neke igrace ("Zlatan mi ne moze nista" itd). Trenutno je suspendovan a vjerujem da ce  Zlatan isprobati dva tri mavashigeri poteza na njemu kada se vrati sa suspenzije (ako se ikako vrati).

Bilo je lijepo dok je trajalo.

 

Srecom pa igramo protic Chelsea pa nam ovaj ispad nece mnogo stetiti. 

srecom¿ u 10 evra da Celzi izbacuje PSG.

Link to comment

Moze, kada dodjes u Pariz imaces pivo u latinskoj cetvrti (toliko kosta tamo).

 

Prolazimo Chelsea. Na guzove ili lagano nije bitno. Ja vjerujem da ce biti lagano iako je na guzove sladje protiv njih.

Link to comment

Prije tri cetiri godine, Coronu sam platio oko 9€. 

Naravno da ne racunam, inace bih te odveo na pivo na neko drugo mjesto.

Значи ниси пио пиво.

Link to comment

OM-ASSE poceli u 2, oba tima su igrali u cetvrtak kod kuce i imali naprone meceve (OM izgubio od Bilbaa, a ASSE tukli Bazel u ludoj tekmi vodili 2:0 pa 2:2 i kraj 3:2) . 

Link to comment

Tuzan fudbal, najzanimljiviji trenutak je start N'koluoua sa dve noge sa ledja i cist crveni bez razmisljanja od strane najboljeg FRA sudije, a ovaj debil sa Arene se cudi 5minuta.

Link to comment

Na kraju, sto bi rekao Zvonko "izrodi se utakmica ni iz cega"- posle kornera za OM pukla kontra gostiju i uz gresku Lasa Diare 0:1, da bi u 90+ posle prekida/slobodnjaka Bacuai zakucao loptu glavom sa nekih 10tak metara.

 

Veceras OL ide u goste Lilu koji je opet poceo da stuca i da se priblizava ispadanju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...