June 6, 201511 yr kako mrzim pehar na tribinama +1 nadao sam se da ce se ostaviti ovog govneta koju godinu po uvodjenju, ali nazalost nisam bio upravu.
June 6, 201511 yr vidi vidi, kaze sudac u studiju da je u pravu turcin bio sto nije svirao penal za Juve.
June 6, 201511 yr Pitanje je koliko je moguće "kopirati" ovo što Barselona igra, pojedinci kao Mesi, Inijesta, Ćavi itd se ne pojavljuju baš često. Pre će primat da preuzme ovo što igra Juventus, maksimalno zalaganje i krljanje po celom terenu, uz par pojedinaca koji su tehnički potkovani.
June 6, 201511 yr Pitanje je koliko je moguće "kopirati" ovo što Barselona igra, pojedinci kao Mesi, Inijesta, Ćavi itd se ne pojavljuju baš često. Pre će primat da preuzme ovo što igra Juventus, maksimalno zalaganje i krljanje po celom terenu, uz par pojedinaca koji su tehnički potkovani.juventus ima izuzetan vezni red, vise je to od tehnicke potkovanosti.
June 6, 201511 yr Zasluzeno... Jbg... Jedino je specialni to mogao zaustaviti u rapsodiji fudbala A jes ih se nauzaustavljao nema šta, cirka dva puta.
June 6, 201511 yr juventus ima izuzetan vezni red, vise je to od tehnicke potkovanosti. Juventusov vezni red sa ova četiri igrača je seznzacionalan. Sjajan meč, Juventus je meč upotpunio odličnom igrom, iza njih je izvrsna sezona. Barclona nešto ispod svog nivoa, ali dovoljno za pobedu. Mnogo promašenih šansi.
June 6, 201511 yr odlican mec, bravo barsa. sudija govno. Zasto? Nit je bio penal za Barsu, nit je bio faul nad Pogbom u prvom, nit je bio penal nad Pogbom. Sve odlican 5. Osim foliranja Busketsa i nakon toga Neimara u nameri da se Vidalu iznudi crveni, fer, korektna i lepa utakmica koja oba tima tima podize na lestvici likeability.
June 6, 201511 yr Meni bila dobra utakmica, uprkos svemu prilično otvorena igra... Poslato sa WC šolje by BVK
June 6, 201511 yr Odlična utakmica. Meni je od svih odluka sudije za proveru da li je Pogba pod faulom izgubio loptu posle koje je Suarez dao gol.
June 6, 201511 yr Zao mi je jedino sto Buffon nema CL. Branio je i danas kao zmaj. Najbolji golman kojeg sam gledao
June 6, 201511 yr sledece godine neki englez,pa novi krug.oo sveti soni ps4 i ostali sponzori.fifa je govno,uefa je dojajna!ma sta je vama?ovo je atak na razum!ma!!
June 6, 201511 yr Zasto? Nit je bio penal za Barsu, nit je bio faul nad Pogbom u prvom, nit je bio penal nad Pogbom. Sve odlican 5. Osim foliranja Busketsa i nakon toga Neimara u nameri da se Vidalu iznudi crveni, fer, korektna i lepa utakmica koja oba tima tima podize na lestvici likeability. ok, malo sam preterao, nije bio los, al meni ono bio cist penal... sta god rekao sudija u studiju.
Create an account or sign in to comment