Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Kakvo vrijeme doslo kad mi drago sto je Juve dobio neku utakmicu.

Dobri su, jbg, dosta dobro poslozen tim, nije to pojedinacni kvalitet na nivou Reala, Barce i Bayerna, ali znaju sta rade, i puni su samopouzdanja. Drago mi je jedino zbog Allegrija, jer je jedan od potcjenjivanijih trenera u Italiji. I Contea, koji citavu sezonu prica kako je njegov Juve bio bolji, kako bi uradili ovo ili ono, dobili ovaj ili onaj tim... Idiot.

 

U finalu, ipak, ne vidim da mogu ista Barci. Ne bi se sokirao da bude kao finale Eura 2012. Opet, Juve je zajeban i mozda i namuce [pa cak i dobiju] Barcu u jednoj utakmici, ali tesko.

 

Barzagli bi tituli prvaka svijeta teorijski mogao da doda i trofej CL. Da ne govorimo o tome da je moguce da Padoin uzme Ligu Sampiona :D

+1

 

samo da dodam da su odigrali fajterski, iako imaju možda i previše prosečnih (bar za ovaj nivo) igrača, tipa marchisio, lichtsteiner... objektivno imaju manjak kvaliteta, ali, kao i svi žabari, znaju da odigraju na rezultat. odlične izmene allegrija!

Link to comment

steta sto zuba igra u barsi pa se opravdano ne moze navijati za juve, inaci bi bila stwawica da djidji bufon digne pehar, po mnogo cemu ovaj juve po underdog mentalitetu ne podseca na juve istorijsku gadost, vise slici interu od pre 5 godina

Link to comment

uz italijane uvek.

 

real opet morao sa penala, kao protiv valensije.

 

ako sudija ne bude naklonjen pimplerima ima sansi.

Link to comment

ma i ja sam za italijane uvek jedino sto sam slab na suareza mimo svake mere, a i ocigledno je da je njegova ingeniozna poziciona igra toliko unapredila barsu u napadu u odnosu na proslu godinu. covek je realno najbolji napadac danasnjice jedino sto ce se svi uvek lepiti na mesija i nejmara kao zunzare na govno.

Link to comment

U finalu, ipak, ne vidim da mogu ista Barci. Ne bi se sokirao da bude kao finale Eura 2012. Opet, Juve je zajeban i mozda i namuce [pa cak i dobiju] Barcu u jednoj utakmici, ali tesko.

 

 

Veruj mi, i meni je to prvo palo na pamet, apgrejdovana Italija 2012 protiv mnogo apgrejdovanije Spanije 2012  ^_^

Link to comment

ma i ja sam za italijane uvek jedino sto sam slab na suareza mimo svake mere, a i ocigledno je da je njegova ingeniozna poziciona igra toliko unapredila barsu u napadu u odnosu na proslu godinu. covek je realno najbolji napadac danasnjice jedino sto ce se svi uvek lepiti na mesija i nejmara kao zunzare na govno.

Plus 1 na ovo za Suareza. Prvi put me je neki napadac tako podsetio na Ronalda Luiza Nazarija da Limu (ne mislim da ih poredim, dosta su razliciti, pricam o nivou kvaliteta), ali Messi je i dalje overall najbolji igrac danasnjice. (Ako razumes sta hocu da kazem.)

 

S druge strane, Geret Fejl je toliko lose odigrao sezonu, da ne mogu ni da se prisetim koji su to uopste njegovi kvaliteti, potpuno sam ih zaboravio, a kamoli da mogu da razumem zasto je najplaceniji igrac na svetu. Ronaldo protiv jakih odbrana ima toliku tendenciju da postane nevidljiv, da je to vec dosta lose za Real, ali jos je losije sto on i dalje igra krilnog napadaca, a vec dve godine ni ne pokusava da dribla. Ne znam sta mu se to desilo, da li su godine u pitanju ili se previse nabildovao, ali vise nema nikakvu nepredvidivost. Bio mi mnogo korisniji kao cist spic, s obzirom na to da je najbolji igrac na svetu za situacije 1 na 1 sa golmanom i na to kako ima osecaj za prostor i ubacivanje. Definitivno vise nije igrac od koga se moze ocekivati da pokrene i izvadi tim kad mu ide lose. Benzema je po meni najvazniji od njih trojice, covek koji ima fudbal u malom prstu.

 

Sad ce tek da nastane belaj, atmosfera je katastrofa, vec se trazi Ancelotijeva glava (i to zasluzeno, priznajem da je Middle u pravu posle onog katastrofalnog drugog poluvremena sinoc i onakve retardirane taktike), ali ko ce da uleti u taj osinjak?

 

Sve u svemu, nadam se velikim problemima za Madridjane i zelim im sve najgore i u sledecoj sezoni...

Link to comment

Veruj mi, i meni je to prvo palo na pamet, apgrejdovana Italija 2012 protiv mnogo apgrejdovanije Spanije 2012  ^_^

 

Jest, ali ta Italija 2012 je jedina bila ravnopravna sa Spanijom, u prvoj utakmici su zamalo pobedili...

Link to comment

Nije sve toliko crno za Real, nisu oni toliko slabiji nego prošle sezone. I prošle sezone su BVB jedva prošli, pa na kraju osvojili. Doduše, oni se bave glupostima. Pored Balea, omiljeni lik za gaženje je Casillas iz ko zna kog razloga. Kako da ne, razlog za slabiju sezonu od očekivane je golman, a ne igra u polju. Kao što smo na forumu diskutovali na početku sezone, ne može se igrati fudbal protiv top timova bez dobrog defanzivnog veznog, a i Khediru su odstranili. Ostaje da se vidi da li će se pojačavati na štoperskoj poziciji, jer Pepeu polako ističe rok trajanja i šta će da rade sa Bale-om i Benzemom. Živo me zanima ko će im biti trener naredne godine, nadam se da neće Klopp, ali pored njega nemaju previše top opcija. Možda probaju da uzmu Allegrija od Juventusa.

Link to comment

Ronaldo nema koncentraciju i smirenost kad je stani pani i kad on treba cupati ekipu. Juce su mu jos od 60. minute bile suzne oci od pomisli da ce ispasti. U redu je poslije utamice plakati i padati u depresiju kada ti se sruse snovi za koje se vrijedno radio ali dok igra traje moras biti priseban i ciniti sve da nadjes nacin da pobjedis. Ist isto se ponasao i prosle godine u finalu sa Atletikom, ali ovog puta nije bilo nekog Ramosa da ga spasi. Jeste majstor fudbala, ali ponovo je dokazao da nije igrac za velike utakmice.

Link to comment

Nije sve toliko crno za Real, nisu oni toliko slabiji nego prošle sezone. I prošle sezone su BVB jedva prošli, pa na kraju osvojili. Doduše, oni se bave glupostima. Pored Balea, omiljeni lik za gaženje je Casillas iz ko zna kog razloga. Kako da ne, razlog za slabiju sezonu od očekivane je golman, a ne igra u polju. Kao što smo na forumu diskutovali na početku sezone, ne može se igrati fudbal protiv top timova bez dobrog defanzivnog veznog, a i Khediru su odstranili. Ostaje da se vidi da li će se pojačavati na štoperskoj poziciji, jer Pepeu polako ističe rok trajanja i šta će da rade sa Bale-om i Benzemom. Živo me zanima ko će im biti trener naredne godine, nadam se da neće Klopp, ali pored njega nemaju previše top opcija. Možda probaju da uzmu Allegrija od Juventusa.

 

Ma jesu slabiji nego prosle godine (sam si sve napisao, gde im je defanzivni vezni?), ali nisu slabiji od Juventusa. Za ispadanje je kriv Ancelotti. Prvo poluvreme su igrali fantastican fudbal, drugo - katastrofa a la Stoke City. 

 

CE6tZT7UgAAnAuj.jpg

 

Zanimljivo je to sa Casillasom. On i dalje ima reflekse i sve to, ali je realno postao - kiksara. Smesno je to sto je Murinjo to shvatio jos odavno i izbacivao ga iz prve postave, ali onda su navijaci bili na strani Ikera, pa je specijalni najebao.  :lolol:  

 

A veruj mi da je za njih ovo crno bez imalo belog, narocito imajuci u vidu ovu triviju: 

 

11246264_455723724585922_419682188755433

Link to comment

Ronaldo nema koncentraciju i smirenost kad je stani pani i kad on treba cupati ekipu. Juce su mu jos od 60. minute bile suzne oci od pomisli da ce ispasti. U redu je poslije utamice plakati i padati u depresiju kada ti se sruse snovi za koje se vrijedno radio ali dok igra traje moras biti priseban i ciniti sve da nadjes nacin da pobjedis. Ist isto se ponasao i prosle godine u finalu sa Atletikom, ali ovog puta nije bilo nekog Ramosa da ga spasi. Jeste majstor fudbala, ali ponovo je dokazao da nije igrac za velike utakmice.

 

Ja se ne slazem i mislim da je itekako igrac za najvece utakmice, ali to vise nije isti igrac i nije to vise isti set skilova. Treba mu apdejt i "prekvalifikacija", da se tako izrazim.

 

Ne promasuje on 1 na 1 skoro nikad, bile mu suzne oci ili ne.

 

EDIT: Ali njegovo nazovi rivalstvo sa Mesijem u zivotu nisam shvatao ozbiljno, niti cu ubuduce... Kapiram da se ljudi sprdaju da bude zanimljivo.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ronaldo nema koncentraciju i smirenost kad je stani pani i kad on treba cupati ekipu. Juce su mu jos od 60. minute bile suzne oci od pomisli da ce ispasti. U redu je poslije utamice plakati i padati u depresiju kada ti se sruse snovi za koje se vrijedno radio ali dok igra traje moras biti priseban i ciniti sve da nadjes nacin da pobjedis. Ist isto se ponasao i prosle godine u finalu sa Atletikom, ali ovog puta nije bilo nekog Ramosa da ga spasi. Jeste majstor fudbala, ali ponovo je dokazao da nije igrac za velike utakmice.

 

Pre par godina sam citao kratke memoare jednog spanskog novinara koji je stalno pratio evropski fudbal, nema gde nije bio.Cesto je, posto je dobar fotograf, trazio i dobijao akreditacije "za teren".

Kaze da se kod velikih vodja jedna stvar ponavljala:

Kad se lomi rezultat, kad je frka, deluju kao da je sve po planu pod kontrolom, i pogledom maltene deluju na svoje saigrace kao da kazu:

Ne brinite se imamo ovo, samo snazno idemo...

Bukvalno hipnotizerski deluju na ostatak ekipe.

 

Meni se cini da on prosto nije taj igrac...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...