Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Ja navijam

:-)

Ali samo zato da ne bude spansko finale.

Ja navijam protiv reala i za crnog djavola, a i davno nisu igrali finale. Navijacu i u finalu za njih, ali nece mi biti krivo uopste ako izgube.

Link to comment

Drago mi je zbog Evre cara, ovo ce mu ladno biti peto finale u karijeri

Ne volim Juventus nista vise od Reala, cak ih verovatno za nijansu vise i mrzim, ali bio sam ubedjen da prolaze, napisao sam to i prosle nedelje. Ocekivao sam ili neku kontru ili prekid i sve vreme se secao one precke Pirla protiv Monaca. Na kraju nije bilo direktno iz prekida, ali su iskoristili onoaj slobodan udarac da naprave pometnju u sesnaestercu i dadose ga.

Nemaju sta da traze protiv Barce. I Real im je nekoliko puta usao u zavrsnicu sa nekoliko igraca, Barca ce im se usetati u gol barem jednom

 

Jos jednom - Evra :ziga:

Edited by Giggsy
Link to comment

Barca ce im se usetati u gol barem jednom

 

 

 

bice mnogo mucna utakmica. ova juv odbrana ce se napatiti zesce protiv malih brzih. 

Link to comment

Ronaldo požurio u svlačionicu da bi dao krv, neće da se rukuje sa protivnicima kao obični smrtnici.

Pa pazi, nije mu lako, dzabe budzio onoliku statistiku i da mu sad izmakne zlatna lopta.

Link to comment

Uh jebote, sad mi već stvarno krivo što nisam gledao na RTS-u :D Dajte malo opširnije šta kaže, molim vas.

 

Pa npr rekao je kako mu igraci Reala ne deluju dovoljno motivisano u zavrsnici jer je nagrada samo produzetak.

Link to comment

Ali kako je los bio Varane (danas?), neverovatno. Bar 5 katastrofalnih gresaka, najkorisnije sto je uradio bilo je brzo izvodjenje faula u nadoknadi.

Link to comment

Odličan Juve, ali nakon gola. Alegri odlično zamenio sporog Pirla štoperom, jer je duvalo u duel igri. Morata igra jako dobar fudbal, više liči na iskusnog centafora nego na mladog. Vidal je pored one asistencije imao još dva odlična utrčavanja u prostor koje igrači nisu iskoristili. Na sreću su postigli pogodak, ali se i to računa.

 

Ovaj meč je dokaz koliko je Casilas odličan golman. Ronaldo se opet nije pojavio za Real kada je trebalo, nakon izjednačenja. Čak je i čudno, jer Juve striktno brani prostor, a ne čoveka tako da je imao prostor za manevar. Zbog izlaska Benzeme, više je igrao unutra, ali je morao da izađe i povede tim. Velika je razlika u igri sa i bez Benzeme. Bolji je Real u igri, ali je Juve pobedio u golovima.

 

Jako je teško igrati za velike klubove, to najviše oseća Bale u ovom timu Reala. Navijači ga pritiskaju, imam utisak da to loše podnosi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...