Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Meni to nikad nije jasno, kad se aktivirao a kad kažu da je "nova akcija" u pitanju.

 

U svakom slučaju je trebalo Suki da ga zakuca, ali usrao se od Neuera.

pa kapiram kad nema prekida napada.

po mom misljenju trebalo je prekinuti. nije da me briga za bajern, nego cisto interesantnosti radi.

Link to comment

@Weenie

 

Pa aktivirao se ako je krenuo prema lopti, tj. izrazio nameru da učestvuje u akciji... A svaki pas je nova akcija...

 

Mislim, meni je to užasno bulja pravilo, i recimo kad je prekid da li igrač koji ode i stane ispred golmana učestvije u akciji, ako ne pokazuje nameru da udari loptu (kad se uputi centaršut, on uđe u gol, recimo, ili ostane da stoji na 5 metara od gola), ali ometa druge igrače u kretnjama ili utiče na njihove kretnje?

Link to comment

pa kapiram kad nema prekida napada.

 

Ma nije, često tolerišu taj pasivan ofsajd ako se aktivira više od pola sekunde kasnije. Meni je to OK, ali mi obrazloženje da je "nova akcija" ne pije vodu. Nije Suarez započeo novu akciju čim je primio loptu, nego je nastavio je Messijevu.

 

Realno, ne može pomoćni da razmišlja o tome i premotava film. Ako je ukačio da je igrač u ofsajdu pasivan - dovoljno dobro, teraj dalje.

 

Gledam ruski Sopcast, lik samo o Liverpulu trtlja. Sve nešto Sturridge, Suarez, Sterling, pa malo Sakho, pa Gerard Houllier... :blink:

Link to comment

A kako bi im jebao mamicu za ovaj dlan na ustima dok pricaju!!! Sta kriju, licemeri?!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A svaki pas je nova akcija...

 

Mislim, meni je to užasno bulja pravilo, i recimo kad je prekid da li igrač koji ode i stane ispred golmana učestvije u akciji, ako ne pokazuje nameru da udari loptu (kad se uputi centaršut, on uđe u gol, recimo, ili ostane da stoji na 5 metara od gola), ali ometa druge igrače u kretnjama ili utiče na njihove kretnje?

 

Jebeš takvu akciju, na kojoj planeti ima smisla da je svaki pas nova akcija? Formulacija je glupava, ali razumem zašto se u ovakvim slučajevima obično ništa ne svira.

 

A likovima koji skakuću pred golmanom u očiglednom ofsajdu ne bih svirao ofsajd nego bi ih streljao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...