Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Ne sećam se da sam gledao bolji meč dugo. Izvanredna oba tima, imam utisak da Bayern nije zaslužio da se vrati u Nemačku sa -3. Naravno, stvar ukusa, nekome se ovo ne dopada, ali meni je ovo top fudbalske igre, možda je malo preveliki rezultat pokvario utisak o meču. Suarez je ušao u kontra ritam, ali i pored toga je igrao izuzetno kvalitetno, Neymar takođe. Rakitić je danas bio izvanredan. Zaista mi je krivo što nisu igrali Ribery, Robben i Alaba da spektakl bude potpun. Oba tima sa sličnim viđenjem fudbala i sa igračima koji to mogu da pretvore u realno.

Slazem se. Odlicna utakmica. Bernat odigrao najgori mec kako je u FCB. BOA odlican do situacije 1/1 kod drugog gola, steta za treci, nece biti zanimljiv revans.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

+1

 

Da je Van Gal na klupi Barce ili Bayerna, a Ne Van Gal na klupi Nebarce ili Nebayerna, Van Gal bi imo posed lopte 87% :fantom:

:D Jepse.

Link to comment

Grogirani Bayern koji na 2-0 umesto da stane pokušava nešto i onda popije nokaut u poslednjoj minuti kao da nema druge tekme. Nešto kao Arsenal protiv Monaka, samo još gore.

Link to comment

Grogirani Bayern koji na 2-0 umesto da stane pokušava nešto i onda popije nokaut u poslednjoj minuti kao da nema druge tekme. Nešto kao Arsenal protiv Monaka, samo još gore.

 

To je ono što se genralno Pepu najviše zamera. Osnovna postavka igre i korekcije na poluvremenu su bile izvrsne, ali očigledno da način igre koji im usađuje nema opciju da sačuva rezultat. Ovo je Bayern mogao da vrati u Nemačku i sa 1-0 za Barcelonu. Ovo je Barcelonu koštalo bar još jedne CL pod njegovim patronatom.

 

Inače prvi gol su primili jer nisu postavili odbranu na vreme zbog traženja kartona za Neymara (niti penal, niti karton za simuliranje). Noyer je izbacio brzi napad, izgubili su loptu i na polupostavljenu odbranu su primili pogodak.

 

 

Slazem se. Odlicna utakmica. Bernat odigrao najgori mec kako je u FCB. BOA odlican do situacije 1/1 kod drugog gola, steta za treci, nece biti zanimljiv revans.

 

Nije on tu mogao mnogo šta. Vidi i sam:

 

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CEWZf1UWMAEs7KY.mp4

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nije loše ispalo, jeste Bajern nekompletan i generalno u kilavoj formi, ali su dovoljno ludi da napadnu  i naprave gužvu u revanšu

 

Link to comment

Da. Mada su Messi-Eto'o-Henry iz 2009. bili strašni.

 

Oni su imali najboljeg Ćavija i Inijestu iza sebe. Ova trojka sad može bukvalno sve u napadu sama

Edited by dillinger
Link to comment

Oni su imali najboljeg Ćavija i Inijestu iza sebe. Ova trojka sad može bukvalno sve u napadu sama

Fakat.

 

Nego, nesto mi krivo sto Barca i Bayern nikad ne igraju kad su oba tima kompletna i u top-formi pa da gledamo pravi klasik.

Link to comment

Ne sećam se da sam gledao bolji meč dugo. ...

 

+ 1

 

Nije loše ispalo, jeste Bajern nekompletan i generalno u kilavoj formi, ali su dovoljno ludi da napadnu  i naprave gužvu u revanšu

 

Pa ukoliko to urade popiće još tri gola tamo.

 

Ne mogu da shvatim šta se desilo sa Barselonom u odnosu na prošlu godinu, nemoguće ih je prepoznati.

Edited by Anonymous
Link to comment

Nije loše ispalo, jeste Bajern nekompletan i generalno u kilavoj formi, ali su dovoljno ludi da napadnu i naprave gužvu u revanšu

Ma kakvi, gotovo je ovo!

Link to comment

Ne mogu da shvatim šta se desilo sa Barselonom u odnosu na prošlu godinu, nemoguće ih je prepoznati.

 

Pa nije valjda novi trener? Zna se dobro šta im se desilo:

 

tumblr_mcz6hqk9x21qa3nkxo1_500.gif

 

Ako u finalu budu igrali Barsa i Juventus, obe engleske sekte već znaju za koga će navijati :jerry:

Link to comment

Ma OK, ali on je samo tu šlag na tortu, ali mi je nejasno kako isti trener od, u suštini istog tima, pravi ekipu koja igra fenomalan fudbal, a ne onaj dosadni, prošlogodišnji.

 

Meni su prvi minuti ove utakmice bili potpuno impresivni (naravno u korist Barselone), presing koji se u fudbalu retko viđa.

Edited by Anonymous
Link to comment
Nisam siguran koliko je pošteno konstatovati da je ova Barsa skoro ista kao prošlogodišnja, Nejmar se u

priličnoj meri prilagodio i korisniji je nego pre godinu dana, a uticaj Suareza je teško kvantifikovati. Da je

Barselona dovela iole pristojnog igrača da igra devetku, uznapredovali bi, a s obzirom da su doveli praktično najboljeg

koji im je bio na raspolaganju, teško da ima mesta iznenađenju...

Link to comment

Promenili su način igre, uopšte nije bitno koga su doveli, igraju brz i konkretan fudbal, za razliku od prošlogodišnje smaračine. Uopšte ne mogu da ih prepoznam. Moguće je da je Enrike (kog sam uvek podcenjivao) tek sad uspeo nešto da promeni u odnosu na smarača Gvardiolu, koji je nekadašnju Bajernovu kaznenu eksprediciju uspeo da pretvori u Barselonu 2.

Link to comment

Koja Bajernova kaznena ekspedicija? 2011/12 koja je postavila standarde za luzeraj ili 2012/13?
Meni se čini da je Bajern u toj ključnoj sezoni u kojoj je Hajnkes prilično obnovio svoju reputaciju imao
splet okolnosti na svojoj strani, iza sebe tešku gubitničku sezonu umnogome krunisanu porazom
na svom stadionu u finalu Lige šampiona koji prosto nije smeo da se desi kad se uzmu sve okolnosti
u obzir, i činjenica da su pregazili Čelzi (nisu jedini doduše, praktično svaki tim od osmine finala te
godine je uspeo da ih nadigra i da nekako na kraju izgubi). Ako se dobro sećam sam Hajnkes je
na polusezoni 2012/13 decidirano rekao da ne namerava da nastavlja dalje pa se pametno napravio blesav
kad se ispostavilo da su rezultati ispali bolji nego što se očekivalo što mu nije mnogo pomoglo jer je uprava

kluba već obezbedila novog trenera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...