Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Svidja mi se kako se Monaco brani. Portugalska skola minus odvratnost. Alexis i Cazorla previse drkali sa loptom u par situacija, Welbeck bi mogao i izaci, a da udje Walcott.

Link to comment

daj, arle, ne zajebavaj. treba da izađu ili ozil ili žiru, poželjno obojica. užasni su i nonšalantni preko granice bezobrazluka, očigledno je da ne mogu da igraju zajedno protiv jakih protivnika i ne znam šta više ona mazga izvodi i pokušava da dokaže uparujući njih dvojicu. sve što je arsenal do sad uradio bilo je preko santija, velbeka i aleksisa, ova dvojica su protagonisti u rijalitiju "zajebati akciju na sto različitih načina". keksi dosadan kao smrt, ali disciplinovan, odlično organizovan i fizička dominacija u kombinaciji sa bunkericom im ide naruku. mogao bi ovo vengeru da bude poslednji protivnik u lš ako još martijal završi neku kontru u drugom, a istrčaće ih sigurno nekoliko.

Edited by Malvo
Link to comment

Koji foliranti iz Madirda! Povlačim sve za Farsu što sam rekao. Kako su izvaćarili sudije za par nepostojećih kornera i faulova oko 16m. :Hail:

 

Elita herojski gazila cijelo poluvrijeme i šteta što ne vodi.

Link to comment

daj, arle, ne zajebavaj. treba da izađu ili ozil ili žiru, poželjno obojica. užasni su i nonšalantni preko granice bezobrazluka, očigledno je da ne mogu da igraju zajedno protiv jakih protivnika i ne znam šta više ona mazga izvodi i pokušava da dokaže uparujući njih dvojicu. sve što je arsenal do sad uradio bilo je preko santija, velbeka i aleksisa, ova dvojica su protagonisti u rijalitiju "zajebati akciju na sto različitih načina". keksi dosadan kao smrt, ali disciplinovan, odlično organizovan i fizička dominacija u kombinaciji sa bunkericom im ide naruku. mogao bi ovo vengeru da bude poslednji protivnik u lš ako još martijal završi neku kontru u drugom, a istrčaće ih sigurno nekoliko.

Pa Özil je nasao Bellerina prije promasaja Girouda, a i Alexisa prije onog promasaja.

 

Utakmica slicna onoj u augustu u smislu organizovanosti gostiju. Tad je Chamberlain, ako se dobro sjecam, usao sa klupe pa je Arsenal bio opasniji.

 

Welbeck dobro koristi fizikalije, ali mu je finis uzasan. Ferguson ga je ocito ucio da udje sa loptom u gol.

Link to comment

Prečka joj materina!

 

A Dzon navija za Atletiko. :isuse:

 

Propustio sam prvo poluvreme. Palim TV i cujem Aciku da rulja "odbrana Lenaaaaaa" i vidim klasicnu Lenovu reakciju- branim nemoguce, primam pacerske golove.

 

Moj Middle, velika je ovo muka, da kazem dvojba. Odlucio sam se u noci zdrebeta da cu navijati za domacine tako da je moje srce veceras uz Elitu™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...