Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

I procitao sam da potcenjujete Pogbu. Za pocetak, decko ima teledirigovane pasove i mocan i precizan sut, jak je i brz kao konj, cesto resava utakmicu svojim individualnim kvalitetom. Ko onda danas nije precenjen, ukupno deset igraca na planeti? Dajte, molim vas.

Link to comment

I procitao sam da potcenjujete Pogbu. Za pocetak, decko ima teledirigovane pasove i mocan i precizan sut, jak je i brz kao konj, cesto resava utakmicu svojim individualnim kvalitetom. Ko onda danas nije precenjen, ukupno deset igraca na planeti? Dajte, molim vas.

Ма нема он појма. :fantom:

Link to comment

@Indrid: Navići ćeš se, na PPP su bukvalno svi fudbaleri sveta precenjeni balvani s vremena na vreme.

Ne svi, samo aktivni...

 

Verujem da bi se složili za Maradonu i Zidana da nisu bili precenjeni nikada... I tu je kraj spisku... :lol:

Link to comment

Ja bi za ovakve pokušaje simulacije penala davao crveni i 5 utakmica suspenzije... Ovo je vređalo mozak...

Ako misliš na Albu, ono je bilo za crveni iz momenta. A i kazna od pet utakmica nije preterana.

messi [emoji38]

 

 

jel jordi alba najodvratniji igrac na svetu trenutno?

Mislim da jeste. Već nekoliko godina opasno iritira.

Grijeh je koliko su engleski klubovi nedorasli igranju u LŠ sa izuzetkom konjića iz Londona.

+1
Link to comment

Grijeh je koliko su engleski klubovi nedorasli igranju u LŠ sa izuzetkom konjića iz Londona.

Onaj konjic koji protiv raspalog PSGa toliko stegne cmar da tokom cele utakmice ima 1 sut van okvira i jedan sut u okvir gola koji je i usao u gol?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...