Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

sta ljudi vide u ovom pogbi...

 

Precenjeni mediokritet, ne bi me iznenadilo da mu agent pumpa reputaciju sa ovim silnim naslovima i meleonima. Ja nikad od njega ne videh nesto cime bi zasluzio sve te hvalospeve. Evo sad i povredi coveka.

 

A City seljacka ekipa, ne znaju gde udaraju. Nije Jevropa za njih...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

mesi bi opušteno mogao da igra vrhunskog pleja sa neke pozicije iza špiceva kad bude ostario - pregled igre, osećaj za dodavanje i kontrola lopte su mu kao u zidana. poezija je i kad dodaje loptu i otvara teren.

ti si to sad skontao? nikad mi nije bila jasna ta percepcija mesija kao iskljucivo malog driblera, a jedan je od najboljih plejmejkera u istoriji igre.

Link to comment

Precenjeni mediokritet, ne bi me iznenadilo da mu agent pumpa reputaciju sa ovim silnim naslovima i meleonima. Ja nikad od njega ne videh nesto cime bi zasluzio sve te hvalospeve. Evo sad i povredi coveka.

A City seljacka ekipa, ne znaju gde udaraju. Nije Jevropa za njih...

siti je ekipa koja je napravljena iskljucivo da napada. ovde je bilo potpuno jasno da nemaju nikakvu sansu.

Link to comment

ne, ali izgleda drugačije i mnogo uočljivije kad ima dvojicu kojima može da namešta golove i nema toliki golgeterski pritisak. nisam nešto mnogo pratio barselonu ove sezone, pa ne znam da li samo večeras igra malo povučenije, ali razvaljuje i bez driblanja i probijanja po boku.

Edited by Malvo
Link to comment

Meni utisak oba poluvremena mali Morata, decko je razbio.

Ipak mi deluje da Ginter na desnom beku (usao prinudno umesto povredjenog Pisceka) bas i nece blistati i to se videlo kod drugog gola Juvea.

 

Na drugoj tekmi jezivo koliko fali YAYA i koliko Dzeko na momente deluje kao JSL spic.

Link to comment

nema sta tu da trazi city...steta sto ih nije usrao malo zreb.

 

a odbrana dortmunda kod oba juventusova gola :isuse: mada ni na drugoj strani nije nista bolje bilo

 

 

i meni sopcast umro

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...