Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

legija nije pošteno pobedila, igrali su igrači koji nemaju pravo da igraju. to nije pošteno.

 

Igrao je 1 igrač, a i taj 1 je igrao 4 minuta i nije dao dvostruki hattrick, pa da je ne znam koliko uticao na ukupni rezultat od 6:1.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

zar nije na kraju ispalo da su bila 4-ica? no, nije bitno, jedan kao jedanaest, isti, kurac, kao anrijev potez rukom, kao grem polova tri žuta kartona, u pitanju je kršenje osnovnih pravila fudbalske igre, pa nek su bili bolji 10 puta.

Link to comment

kakva glupost. Jedine seljačine su ispali Poljaci koji su svoj problem sa Uefom probali da spuste na lični nivo između njih i Seltika i dobili jedini mogući odgovor - Skinite nam se s kurca žalite se upravi vodovoda

Link to comment

kakva glupost. Jedine seljačine su ispali Poljaci koji su svoj problem sa Uefom probali da spuste na lični nivo između njih i Seltika i dobili jedini mogući odgovor - Skinite nam se s kurca žalite se upravi vodovoda

 

+1. išli su na to da celtic kao ispadne džentlemenski klub i kao pusti ih dalje, niđe veze.

ako su baš ljuti na UEFU, mogli su da napuste sva uefina takmičenja i tako pokažu 1™ karakter

 

u svakom slučaju, celtic je mirno sedeo sa strane i iskoristio tuđu glupost.

Link to comment

 

ako su baš ljuti na UEFU, mogli su da napuste sva uefina takmičenja i tako pokažu 1™ karakter

 

upravo. lepo bi popili petogodišnju zabranu i eto karaktera ko vrata. i aplauza i svega.

Link to comment

Ako ima imalo pravde ovaj Celtic ce da zaglavi LE i tamo bude surovo nakantan. Drago mi je i zbog Maribora, hvalio sam ih prosle sezone kako svake godine dizu lestvicu za stepen vise u svojim evropskim nastupima ( + kratka relacija za skoknuti ako ih LFC izvuce :) ).

posalji pm ako ces do Maribora  :D

 

mada sanse da dobijes karte su ti iste ko da pogodis sedmicu na lotu osim ako imas dobru kintu  :D

Link to comment

Nije ovde toliko stvar Celtica, koji je prihvatio ono što mu se ukazalo.

Iako bih ja, recimo, imao problem sa tim da se moj tim tako ponese, ali neću da pričam napamet, ne znam kako navijači Celtica gledaju na čitavu stvar.

 

Jedini istinski problem ovde je nedoslednost UEFE, koja je za isti prestup Debrecen kaznila novčanom kaznom od 20K EUR, a Legiu izbacila.

Takođe, treba imati u vidu i specifičan odnos navijača Legie i UEFE, koji je gotovo sigurno imao uticaj na odluku.

Link to comment

pa evo ti sad slučaj u srbiji sa zvezdom i partizanom. zvezda je izbačena i ja bih najradije da je partizan odbio da igra LŠ, ali kurac, suspenzije, kazne, ovo ono

Link to comment

mada sanse da dobijes karte su ti iste ko da pogodis sedmicu na lotu osim ako imas dobru kintu  :D

 

Preteruješ samo tako. Karte će moći da se nađu, bez mnogo problema. 

Link to comment

nije se tu seltik nista pitao. 

 

kad smo kod takvih stvari, meni je najvece dno zalba spanaca da diskvalifikuju onog trkaca ugljesu sto je skinuo majicu radujuci se pre nego sto je prosao kroz cilj da bi njihov lik dobio bronzu. kapiram da za 30 godina nece smeti da pusti snimak trke svom unuku.

Link to comment

Legija nije izbacena. Da su prvi mec dobili 5-1, prosli bi dalje.

 

U pravu si, ali to i dalje ne menja poentu da UEFA u jednom slučaju kažnjava jedan klub novčanom kaznom, a drugi klub, za potpuno isti prekršaj, registrovanjem utakmice rezultatom 3:0.

Link to comment

pa evo ti sad slučaj u srbiji sa zvezdom i partizanom. zvezda je izbačena i ja bih najradije da je partizan odbio da igra LŠ, ali kurac, suspenzije, kazne, ovo ono

 

To i nije baš toliko slično.

Zvezda je sa razlogom izbačena - u istim situacijama je UEFA i druge klubove kažnjavala na isti način.

 

Ono što takođe malo frustrira kod Celtica je da im je ovo već drugi put u poslednjih nekoliko godina da prolaze dalje za zelenim stolomtm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...