Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Ne mogu da se otmem utisku da su bili zdravi Frank i Roben,da bi bilo drugacije.

 

Bas me zanima za koju taktiku ce se Enrike odluciti u finalu

Link to comment

Ruxin: Utičeš na igru = aktivan si, nisi više pasivan. 

 

Takve stvari je teško proceniti u trenutku. Npr. recimo da je Neymar večeras utrčao i tako povukao za sobom jednog od igrača iz zadnje linije, koji se onda našao iza Suareza i sprečio njega da bude u ofsajdu - da li bi tada moglo da se kaže da Neymar utiče na igru? Šta kad napadač uleti u ofsajd i privuče golmana, čiju kretnju iskoristi drugi napadač (koji nije u ofsajdu) i gurne je u prazan gol?

 

Sudije nekad dozvole gol, a nekad ga (čini mi se ređe) ponište jer procene da je igrač u ofsajdu ipak uticao na igru iako nije primio pas. Imaju previše slobode u donošenju takvih odluka, IMHO.

Link to comment

Ne mogu da se otmem utisku da su bili zdravi Frank i Roben,da bi bilo drugacije.

 

Bas me zanima za koju taktiku ce se Enrike odluciti u finalu

 

Teško. Enrike se večeras ozbiljno izjebao, što se odlučio da odmara tim i da na kraju izgubi ovu utakmicu, umesto da se Barselona osveti za onaj sramotni poraz od pre par godina i da usput utera strah u kosti onom kom će se pojaviti u finalu.

Link to comment

Teško. Enrike se večeras ozbiljno izjebao, što se odlučio da odmara tim i da na kraju izgubi ovu utakmicu, umesto da se Barselona osveti za onaj sramotni poraz od pre par godina i da usput utera strah u kosti onom kom će se pojaviti u finalu.

 

Oni ipak imaju meč na strani sa Atletikom sad za vikend, ukoliko dobiju obezbediće titulu pre zadnjeg kola. Prlično su dobri ove sezone protiv njih (za razliku od prošle) i kontam da imaju pristojne šanse da pobede i da završe posao...Nije da im niži intezitet danas garantuje neki rezultat ali je svakako bolje da se ne iscede. Pretpostavljam da je Enrike rezonovao da sa što manje cimanja overi prolaz, sumnjam da je uopšte razmišljao o događajima iz pretprošle sezone. Sve ovo naravno ako se razreši štrajk u Španiji.

Edited by Deco
Link to comment

Oni ipak imaju meč na strani sa Atletikom sad za vikend, ukoliko dobiju obezbediće titulu pre zadnjeg kola. Prlično su dobri ove sezone protiv njih (za razliku od prošle) i kontam da imaju pristojne šanse da pobede i da završe posao...Nije da im niži intezitet danas garantuje neki rezultat ali je svakako bolje da se ne iscede. Pretpostavljam da je Enrike rezonovao da sa što manje cimanja overi prolaz, sumnjam da je uopšte razmišljao o događajima iz pretprošle sezone. Sve ovo naravno ako se razreši štrajk u Španiji.

 

Ma to sam shvatio u recimo trećem minutu drugog poluvremena, ali može da im se desi da puknu finale zbog ovog večeras, Bajern je pokazao da nisu nepobedivi.

Edited by Anonymous
Link to comment

A Mesi je definitivno čudan lik, njemu treba ozbiljna inspiracija da bi uopšte zaigrao, obožavam ga, a kad zaigra, uradi nešto što će se pamtiti decenijama.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ma to sam shvatio u recimo trećem minutu drugog poluvremena, ali može da im se desi da puknu finale zbog ovog večeras, Bajern je pokazao da nisu nepobedivi.

Barca je duel efektivno riješila drugim golom. Da je trebalo, dobili bi Bayern uz sav herojski pristup Bavaraca. Bayern je preokrenuo onda kad najzubatije trećine Barcinog trozupca nije bilo na terenu što je neki standard ove sezone - čim jednog nema, Barca kašljuca.

Link to comment

Ma to sam shvatio u recimo trećem minutu drugog poluvremena, ali može da im se desi da puknu finale zbog ovog večeras, Bajern je pokazao da nisu nepobedivi.

pa to si mogao da kazes i za onaj superbajern od pre valjda 3 godine koji je jedinu utakmicu te sezone izgubio od arsenala kod kuce.

 

ne vidim sta je cudno kad treneri kalkulisu, pogotovo kad se to desava na kraju sezone.

Link to comment

Ja ocekujem od Vidala da bude pukovnik ili pokojnik. Sa druge strane se zna ko jedino moze resiti mec.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...