Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fonteova asistencija za +3 nad Klajnarom i Sigi i Fabianski po 2 poena, to je 7. Dawson i Coleman su se ponistili CS-ovima, Remy nije ni na klupi, tako da mi ostaju Krul i Downing da stizu nedostiznih 7. 

Link to comment

nije mi duga fantazi karijera, ali ovaj Remi dve nedelje u timu mi je najgluplji od svih glupih poteza :isuse:

 

sa druge strane, već sam pobedio a da nisam još nijednog veznog ili napadača izveo na teren -_-

Link to comment

Myhill niotkuda donese CS. Lepo.

+1

 

ovaj Remi dve nedelje u timu mi je najgluplji od svih glupih poteza :isuse:

+1

 

Kod mene Remy gurnuo Felainija u teren.

Link to comment

Ja klupu i nemam, igram s devetoricom <_< Vec vidim kako se ova prica s Remyjem ponavlja i sledece nedelje, zadrzavam ga jer se suska da ce igrati, a on ni u sastavu ne bude...

Edited by Calavera
Link to comment

Fonteova asistencija za +3 nad Klajnarom i Sigi i Fabianski po 2 poena, to je 7. Dawson i Coleman su se ponistili CS-ovima, Remy nije ni na klupi, tako da mi ostaju Krul i Downing da stizu nedostiznih 7 6 zbog bonusa Kolmana

 

Krul ce sam da napravi tih 6, a Dauning ce da izadje u 61. minutu, prethodno dobivsi zuti.

Link to comment

Prestao sam od nove godine da posećujem onaj sajt, a i bilo kakve druge pomagače pa mi ova igra opet postala čak i relativno zanimljiva.

Znači neću ipak u penziju kako sam najavio par puta, ostaću da se igram kao rekreativac iz treće lige. Za promociju sam otprilike izduvao zbog loše forme u martu, ali svakako bi mi više značilo da nekim čudom izborim top 10 u classicu, jer je naravno classic pravi fantazi a ovo ostalo samo zajebancija i ubijanje vremena.  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...