Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Bio na maratonu, evo sad odradjujem, izvini :D

 

Oprastam ti. Nisu mi planovi zavisili od tebe, ionako sam 2 besplatna napravila jos juce, a za danas je ostao jedan za -4 oko kog sam se malo dvoumila. Ponistio si minus, samo sto cu ja igrati sa svih 11, bar na papiru, ali ne sumnjam da ce neko ostati na klupi, verovatno ovaj treci kog sam dovela. :isuse: 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oprastam ti. Nisu mi planovi zavisili od tebe, ionako sam 2 besplatna napravila jos juce, a za danas je ostao jedan za -4 oko kog sam se malo dvoumila. Ponistio si minus, samo sto cu ja igrati sa svih 11, bar na papiru, ali ne sumnjam da ce neko ostati na klupi, verovatno ovaj treci kog sam dovela. :isuse:

 

A sto protiv mene mucenog iskoristi dodatni trasfer dzabe :isuse: ionako si opstanak obezbedila :(

Link to comment

Šta je najgore što može da se desi

Ovo je rečenica sa kojom počinje većina srpskih katastrofa.

 

Odmah iza nje ide ona sa kojom sam ja jutros odradio transfere: "Imam plan".

Link to comment

Ovo kolo ce biti jos jedno vrlo neprijatno iskustvo. Zbog nestanka struje u kljucnim trenucima za sastavljanje tima, ostao sam na osmorici velicanstvenih za ovo kolo. Jedino me cupaju tri komada zaboravljenog Graciana, uz uslov da Kun iskulira ovo kolo.

Link to comment

Oh, igram sa Meraklijama. dvostruki obračun sa njima u ovom kolu :fantom:

 

Imam dva igrača više i -4 na transfere, znači jedan igrač više.

 

Pošto se silom prilika oslanjam na Wasilewskog i uzaludan dvojac West Hama, praktično imam 1 do 2 igrača manje. Odlučiće izbor kapitena

Link to comment

ne sumnjam da ce neko ostati na klupi, verovatno ovaj treci kog sam dovela. :isuse:

 

I tako, -4 za Remy-ja.  :frust: Cestitke pantelia, Krul i Downing ne mogu da stignu bar 6-7 poena razlike, a verovatno i vise sad kad Coleman primi, a Sigi da gol.  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

I tako, -4 za Remy-ja.  :frust: Cestitke pantelia, Krul i Downing ne mogu da stignu bar 6-7 poena razlike, a verovatno i vise sad kad Coleman primi, a Sigi da gol.  :isuse:  :isuse:  :isuse:

 

Kakva si ti kraljica dzinksa to nije normalno :Hail:

Link to comment

Kolman da primi gol od mrtvog Barnlija koji ima ukupno 0 datih u poslednjih 5 utakmica, i to sa igracem manje :D

 

Nisam ni gledao poene sa telefona, jel stvarno 7 razlike, i na koju foru? Ja sam milsio da nemam ukupno 7 poena

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...