Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

I opstanak sam obezbedila, ali nije vreme za slavlje, vec za kukanje za sledece kolo - ne igra mi 6 igraca. Ocekivala 4 ili 5, sa 2 free transfera bi se popunilo 11, ali onda Taylor zaradi suspenziju. :isuse: Cestitke protivniku, nisam pogledala ko je.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

I opstanak sam obezbedila, ali nije vreme za slavlje, vec za kukanje za sledece kolo - ne igra mi 6 igraca. Ocekivala 4 ili 5, sa 2 free transfera bi se popunilo 11, ali onda Taylor zaradi suspenziju. :isuse: Cestitke protivniku, nisam pogledala ko je.

 

Slobodno povuci cestitke, imam 8 igraca koji igraju, i to ako se kukavni Wisdom odrzi u prvih 11 posle 3 primljena gola. Mogu ja tebi glat da cestitam

Link to comment

cerislave, evo kako se zadrzava prethodni ranking.

 

SUtctXT.jpg

 

Eh, lako je tako kad si u dvocifrenim ciframa... ja pre L'poolove tekme bio na 735. mestu, a sinoc pao na 736. :(

Link to comment

Ma kakvi. Digao sam ruke od ovogodisnjeg fantazija. Smor sezona, korak napred - korak nazad od tipa 10og kola.

Malo cu da se zajebavam sada, imam i kartu. Nek ide zivot :*

 

Al sam ladno dobio Feija proslo kolo za poen [emoji38]

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

imam i ja kartu al nešto ne mogu da se naložim na njeno korišćenje. da je bar onakav dgw ko prošle godine u ovo doba, nego sve neki Halovi, Lesteri...

Link to comment

Pantelijo, sta radis, gde su transferi, minusi, nesto? Vidis kako je Lezileb lepo prslinovao. Ili si resio da pustis ovo kolo niz vodu i sacuvas extra transfer za sledece duplo? Ako je tako, pobedices i sa 8 igraca.  :cry:

Link to comment

Zabagovao mi osećaj za logiku od jutros, ne mogu da se odlučim da li ima smisla odlaziti u -4 zbog Fabregasa. Znajući sebe, uvek sam bolje prolazio ako manje intervenišem u timu, posebno u minut do 12.30, tako da ništa od toga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...