Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad stignu bonusi idem na +3, Krul to brani protiv Morena i Henda, biće čupavo..

 

Cekaj ko ti dobija bonuse, meni Fabregas i Azpi 3+2 ?

Link to comment

dzabe ljudima govoiti

Sta da mi govoris kad god sam ga imao nula od njega cim ga prodam on daje golove. Nema to veze sa pricanjem mesec ipo ga drzim i tuki i sad ga prodam i opet tuki.

Link to comment

ja tek sad vidim da je protivniku usao wasilewski i upisao asistenciju. wasilewski asistenciju, majko mila.

 

a mjuki dobija duna ovom asistencijom zabalete. pa jebote.

Edited by Timmi
Link to comment

O jebote! Izgubicu zbog: ukradenog bonusa Azaru, poklonjenih 3 bonusa Mati (pored zivog Janga sa golom i 2 asistencije i Kuna sa 2 gola), i zutog kartona Silve. Da se makar nesto od ovog nije desilo, izvukla bih barem bod. :isuse:

Edited by Tolaa
Link to comment

O jebote! Izgubicu zbog: ukradenog bonusa Azaru, poklonjenih 3 bonusa Mati (pored zivog Janga sa golom i 2 asistencije i Kuna sa 2 gola), i zutog kartona Silve. Da se makar nesto od ovog nije desilo, izvukla bih barem bod. :isuse:

Cekaj gubis 1 razlike i kukas da ce da izgubis a imas Krula protiv bazena sutra. Pa majku mu ko da ne znas protiv koga igras pa da ce Krul sutra da sacuva klin sit i odbrani dva penala. Kao sto sam ti rekao za Aguerovih dva gola tako ce i ovo da ti dodje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...