Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ma ja to okacio zbog retke sive strelice, ne provalivsi da se overall rank jos nije apdejtovao u tom trenutku :isuse: Covek bi rekao da ce ukupni bodovi biti dovoljan hint...

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema šta, prošla nedelja je bila preterano dobra, zato sad sledi kazna. dovedem Sotonskog braniča da udvojim u odbrani--Klajnara propusti utakmicu prvi put ikada. dovedem Remija, on se krhak pred meč pokvari... čestitke rivalu, okrećem se triestrećem kolu.

Link to comment

nema šta, prošla nedelja je bila preterano dobra, zato sad sledi kazna. dovedem Sotonskog braniča da udvojim u odbrani--Klajnara propusti utakmicu prvi put ikada. dovedem Remija, on se krhak pred meč pokvari... čestitke rivalu, okrećem se triestrećem kolu.

Da da, moze biti, s tim sto sad Sterling i DDG treba da sakupe 15 poena da bih te dobio.

Link to comment

Da da, moze biti, s tim sto sad Sterling i DDG treba da sakupe 15 poena da bih te dobio.

12, a to će Sterling solo da skupi. čim je ovakvo kolo do poslednjih utakmica, sledi provala poena.

Link to comment

12, a to će Sterling solo da skupi. čim je ovakvo kolo do poslednjih utakmica, sledi provala poena.

Zaboravljas da imas 4 poena na klupi, koji ce uci umesto Klanare i Remija. Tanka svirka.

Link to comment

Tolaaa iskukala Azara.

 

Svejedno ces da dobijes, ne mogu pokojni Kun i Silva da budu za bar 7 bolji od Mate. Osvojice po 2, ako i toliko. Od koga ja gubim.  :isuse:

 

Ed: Naravno da su Azaru skinuli i sav bonus. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Zaboravljas da imas 4 poena na klupi, koji ce uci umesto Klanare i Remija. Tanka svirka.

3 poena, PVA sa 3 i Vanjama sa 0. i to je 12 poena, pred MUTD-MCI

Link to comment

Moreno i Henderson brane +17 protiv Zokijevih, Aguera i Silve. :unsure: Nadam se tihom mancesterskom derbiju.

Imam i Krula :fantom:

 

Mada, ne nadam se mnogo, Cesc je verovatno presudio..

 

Opa, krenuli Sitijevci.. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...