Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

^ Ja sam ti mislio na Fabregasa tu, cenio sam da Costu nece ni uvoditi... jebiga, oprascaj ako mozes :(

 

A liga jos nije osvojena, ali hvala!

Edited by Calavera
Link to comment

Bas fali smajli koji koluta ocima. Cak i ja znam kad je vreme da se prestane sa dzinksovanjem. Imas poen vise i Eriksena i van Aanholta protiv Huttona i Greena koji ce obojica da prime bar po gol.

praštaj, zaboravih na PVA :isuse:

pa dobro, šanse su 50-50.

Link to comment

Stavih Ostina za kapitena (2 asistencije i gol) i jos pride kupih Filipsa (asistencija) jer igraju 2 tekme u ovom kolu... malo sto sam gledao, vidim da ljudi to uopste nisu radili. Cak se uplasih da sam lud sto sam se odlucio za tako nesto. Al ispade dobro :)

 

Sad Ronin da bi me stigao mora da nadoknadi ovih 5 razlike, s tim sto ima samo Kejna (i Silvu, al to imam i ja) a ja ima jos ovaj dvojac QPRa, Krula i Aguera. Kontam da ce tesko da me stigne :lol:

Link to comment

Sto volim kad se ovako pravim pametan, pa se sve zavrsi totalnim debaklom :lol:

Pauza od fantazija jedno dve nedelje, pa se onda vracam svez & odmoran. Mozda... -_-

 

*Timmiju cestitao kup jos onomad. Srbski Nostradamus, poznatiji ko Labus

Edited by nbg4ever
Link to comment

Čestitke Nistaćima na hrabroj borbi. Dobio sam na bolji izbor kapitena i gol Žirinovskog™ u nadoknadi vremena, moglo je i drugačije da ispadne.

 

Čestitam i sam sebi na katapultiranju Kuna i Chadlija uz dovodjenje Alexisa i gore pomenutog Žirinovskog™. 20 poena zarade, malo li je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...