Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ni blizu nda budes najgori

 

Ma nemoj!

 

http://anewpla.net/fpl/

 

Imas ID u gameweek history na zvanicnom sajtu, ali ja ne bih lenj pa ti ukucah podatke: ukupan captain score ti je 136, dok sam ja na bednih 118, ne racunajuci ovo kolo u kojem ce Kun sigurno zabiti vise od Bonyjevih 5 poena. Eto, ako ima neko gori neka se sam javi... <_<

Edited by Calavera
Link to comment

@Calavera

 

Са овим колом ти си на 128, а ја на 124.

 

Ето, да победим и ја у нечему на овом топику. :(

Edited by Прслин
Link to comment

Huttonovih 9 poena na klupi zbog slucajno nepritisnute potvrde izmena. :isuse: Pantelia, cestitam. 

 

Na pogadjalici tacan na Swansea sa dzokerom, osecam Feijevu paniku.

Link to comment

@Calavera

 

Са овим колом ти си на 128, а ја на 124.

 

Ето, да победим и ја у нечему на овом топику. :(

 

Sad bih ti tako rado udario kontra-jinx, ali trebaju mi Kunovi poeni da pobedim Slayera u Brodu, tako da... mozda dobije i neki zuti, a?  :naughty:

Edited by Calavera
Link to comment

Huttonovih 9 poena na klupi zbog slucajno nepritisnute potvrde izmena. :isuse: Pantelia, cestitam. 

 

 

 

Ako, ako, samo ti udaraj jinx, uspece ti.

 

Od svih ja se sutra uzdam samo u Aguera kapitena, od ovih ostalih i po 2 boda puna kapa.

Link to comment

Зоки, честитам.

 

Осми пораз у последњих девет утакмица. Осећам се немоћно да променим било шта. Једино што ми преостаје је да се завалим у фотељу и тужно гледам сурвавање у неминовну пропаст.

 

Sad si se setio kad treba da naiđe stari ljkra, te isprovocira bandži efekat. 

Link to comment

Dilema Heaton ili Guzan mi je do sada donela 1 CS a u svim ostalim slučajevima je onaj što je ostao na klupi napravio CS. Tako je naravno bilo i sinoć. I dalje sam u igri zahvaljujući tome što Svarog startuje iz minusa, imamo tri preklapanja tako da će 5 igrača odlučiti pobednika. Zapravo, četiri igrača jer nema šanse da će mi Chadli biti starter. Kakve sad veze ima što je drugi najbolji strelac tima.

Link to comment

Зоки, честитам.

 

Осми пораз у последњих девет утакмица. Осећам се немоћно да променим било шта. Једино што ми преостаје је да се завалим у фотељу и тужно гледам сурвавање у неминовну пропаст.

 

Ako se ne desi cudo i Hazard/Oscar zabiju po par komada, prikljucujem se rekordu od 8/9. Nema kraja padu. 

Edited by ducca
Link to comment

Dilema Heaton ili Guzan mi je do sada donela 1 CS a u svim ostalim slučajevima je onaj što je ostao na klupi napravio CS. Tako je naravno bilo i sinoć. I dalje sam u igri zahvaljujući tome što Svarog startuje iz minusa, imamo tri preklapanja tako da će 5 igrača odlučiti pobednika. Zapravo, četiri igrača jer nema šanse da će mi Chadli biti starter. Kakve sad veze ima što je drugi najbolji strelac tima.

 

štakrtovani Jaanmat je juče imao asistenciju. čisto da mi i on pljune na -4 koja sam napravio zbog njegove "povrede". ako Azpilicueta ne bude imao klinšit i bar 2 asistencije upucao sam se u nogu samo tako.

Link to comment

Nije da sam neko ko je u poziciji da ovde deli savete posle serije brodoloma koje redjam iz kola u kolo, ali ovo juce je bilo idealna prilika da se saceka da izadju sastavi pre transfera jer je u 20:30 bio deadline. Kazem apropo Janmaata. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...