Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Због обавеза™ пратим преко лајв скора. Осећам се као кладионичар из Пријепоља који на телетексту кроз дим прати да ли ће да се исплати што је свих три сома добијених од продаје куће ставио на то да ће Ван Перси да да гол Стоуку.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Због обавеза™ пратим преко лајв скора. Осећам се као кладионичар из Пријепоља који на телетексту кроз дим прати да ли ће да се исплати што је свих три сома добијених од продаје куће ставио на то да ће Ван Перси да да гол Стоуку.

Eto da znam ko je izmalerisao RVP, jedini sam ga do sad imao u ligi.

 

Imao je jednu dobru asistenciju u prvom, ali je glupi Erera lose sutirao.

Edited by LeBron
Link to comment

Kakva je nestasica poena, ja bih bio presrecan i sa asistencijom.

 

Због обавеза™ пратим преко лајв скора. Осећам се као кладионичар из Пријепоља који на телетексту кроз дим прати да ли ће да се исплати што је свих три сома добијених од продаје куће ставио на то да ће Ван Перси да да гол Стоуку.

Link to comment

Jbt Prsline, United daje golove a od RVP ni traga ni glasa...

Уопште ми није јасно како ме до сада нису открили скаути премијер лиге, оваквог баксуза би сувим златом плаћали: у последња три кола су ми капитени били Коста, Агуеро и Санчез и укупно су ми донели 12 јебених поена. Пардон, биће 14 ако Арсенал не прими гол. :isuse:

Извини. :blush:

Link to comment

Kao ubedljivo najgori birac kapitena na ovom forumu, cisto da upozorim imaoce Bonyja da ga izostave iz svojih planova s trakom, danas sam bacio oko na njega!

 

Zasto nisam poslusala?! :isuse:

 

Edit: Kad su izasli sastavi, vidim Steven Taylor ne pocinje. Ubacim Huttona umesto njega i... ne kliknem confirm. :isuse:

Edited by Tolaa
Link to comment

Зоки, честитам.

 

Осми пораз у последњих девет утакмица. Осећам се немоћно да променим било шта. Једино што ми преостаје је да се завалим у фотељу и тужно гледам сурвавање у неминовну пропаст.

Link to comment

Kao ubedljivo najgori birac kapitena na ovom forumu, cisto da upozorim imaoce Bonyja da ga izostave iz svojih planova s trakom, danas sam bacio oko na njega!

 

ni blizu nda budes najgori

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...