Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Да, Дуццо, заслужујеш Лигу 2, али не због Косте који ће да стартује већ што верујеш Вешцу.

Nisam to rekao zbog potencijalnog neigranja vec sto mislim i da ce ako bude u 11 ponovo da bude truba. Prethodna 3 kola me je kostao tesnih poraza jer sam ga prvo sacekao za QPR a onda mi je servirao 4 poena sa trakom. Tim mi je toliko pun rupa da ne mogu da prijustim da i njega zamenim pre sledeceg kola, a rado bih.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ćadli......navaš.....šigi....di maria....sančes

            košta...pele...b'hino

 

ko na klupu? pakao! razmišljam da odmorim koštu....  ^_^

Link to comment

:cry: Neka mi neko pokloni WC. Ne mogu ovako jos 2 meseca. Cak razmisljam da odem i u neki prslinovski minus kad mi naidje neki protivnik kom bih poklonila pobedu i mogucnost za kompletan remont tima. Mozda malkin u sledecem kolu. Ili ne. 

Link to comment

Ја се враћам старим навикама. :(

 

У овом колу сам отишао у -8 и тако зарадио милионче за недељу дана. Само ноћас ми је вредност тима скочила за 0.5, мислим да тај рекорд нећу оборити до краја првенства.

 

Важније, решио сам се Милета, Уелбека™ и Банета који једноставно не ради када је у мом тиму.

Link to comment

Kako se zove onaj drugi sajt gde se prati kretanje cena? Posećivao sam prva 2 kola pa se smorio, sad vidim da nema bukmarkovano....a pogubih silne pare na sopstvene gluposti :(

Link to comment

Сви су трсли, нико не предвиђа промене са иоле подношљивим успехом. Ја имам неки свој систем, али промашио сам мислећи да ће С. Тејлор да скочи пре Дамета, а није скочио уопште. Такође, уопште нисам очекивао да ће Санчез стићи да скочи 0.3 у овој недељи након што је у прошлој већ скочио 0.2.

Link to comment

Kako je Shippp brutalna liga... Iz kola u kolo igram protiv timova koji imaju sve sto imam i ja + neke jokere od 10 milki tipa Fibergas, Welbeck pa onaj mali vrag Rahim... I sta ti preostaje nego da sutnes na klupu tog kostu i uzdas se u berahina, cadlija i raspalog begovica.. :cry:

Link to comment

pišaj po sirotinji i doskorašnjim drugoligašima... Lezileb ima takav jeben tim da mu se može da ostavi i Baneta i 1 napadača na klupi. Di Maria i Kosta će da me sahrane, jebalo me razbijanje templejta :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...